Progresívna lúza na čele so Šimečkom, žobrú od ludí peniaze na porazenie Fica. Pozrite si cenník milodarov pre PS

0
Ako ps manipulujú voľby

Ako ps manipulujú voľby

Progresívne milodary. Michal Šmečka, ktorý vstupoval do predvolebnej kampane s tým, že nebude na nikoho zo svojich politických súperov útočiť, „lebo to robia len politici minulosti“ a Progresívne Slovensko znamená budúcnosť, zrejme pochopil, že pri jeho skúsenostiach a programe, ktorý predstavil voličom, aj napriek nadmerným výsledkom v prieskumoch, musí ponúknuť viac. Možno vie, ako to reálne vyzerá s tými 16 %. Každopádne, „dal to na Matoviča.“

Spasitelia národa

 „O budúcnosť Slovenska sa nepostarajú ľudia, ktorí ohrozujú demokraciu, ale ani tí, ktorí spôsobujú chaos a rozbroje. Pomôžte nám. Potrebujeme sa namiesto sporov zaoberať budúcnosťou Slovenska.

30. septembra máme príležitosť odmietnuť politiku minulosti, ktorú stelesňuje Robert Fico. My namiesto nej ponúkame normálnu a čitateľnú politiku, slušnosť, spoluprácu a odhodlanie zabojovať o dôstojnú budúcnosť pre všetkých,“ taký je text mailu, ktoré PS rozposiela svojim priaznivcom.

Progresívne milodary

A ďalej sa volič dozvie aj to, že ale za svoju novú, lepšiu budúcnosť bez „tyrana Fica,“ musí aj niečo obetovať. Respektíve zaplatiť.

Aby sme tak mohli naplno urobiť a získať dostatok hlasov vo voľbách, nám však chýba ešte stotisíc eur, preto potrebujeme Vašu podporu.

Za Váš dar vo výške:
500 € zorganizujeme jednu diskusiu pre verejnosť.
250 € prenajmeme jeden billboard.
150 € zasponzorujeme jeden príspevok na sociálnych sieťach. 
75 € vytlačíme a rozdistribuujeme 1000 letákov.

Každé darované euro sa počíta,“ uviedla strana.

Minuli sa donori?

O tom, ako veľmi je Progresívne Slovensko stabilná strana, si môžete prečítať tu. Ale z daného článku vyberám:

„20. januára 2018 v Žiline sa konal zakladajúci snem, ktorý schválil stanovy, zvolil predsedníctvo a stanovil programové priority hnutia.

„Na jeseň 2018 voľby primátora v Bratislave – za bohatého sponzoringu ESETU – vyhráva fenomenálne kandidát strán Team Vallo, Progresívne Slovensko a SPOLU. Peniaze tiekli podľa TIS takými rôznymi cestami, že sa limit kampane „financovaním zboku“ bohato prevýšil. Státisíce eur z ESETU.

Podobné to bolo, aj keď sa „neoligarchami“ podporované politické hnutie rozhodlo celému Slovensku darovať aktivistickú prezidentku. A tak zo Zuzany, o ktorej okrem Via Iuris dovtedy nik nevedel, spravili hlavu štátu, Zuzanu Čaputovú.

Za touto stranou, ktorá Slovákom okrem toho ponúka aj vychýrenú odbornosť a svet pre všetkých, len nie pre seniorov, stoja veľmi bohatí ľudia. Ktorí majú s našou krajinou samozrejme len tie najlepšie úmysly. Preto je pozoruhodné, že pár dní pred voľbami je potrebné prosiť o milodary Slovákov.

„Liberálna demokracia“

Samozrejme, demokracia niečo stojí. Apropó vedeli ste, že v programe strany je aj to, že každý majiteľ bytu bude „demokraticky“ donútený (zákonom), aby svoj byt na predaj neponúkol na súkromnom trhu. Ale v prvom rade svojej obci, či mestu? Za cenu určenú zákonom?

A zabudnúť netreba ani na to, že z PS je aj pani Čaputová. Ktorá roky tvrdí, že je viac ako potrebné, aby existovali len správne názory, resp. vládnucej triedy. V demokracii…

No a priložené video je síce staršieho dáta. Ale stále aktuálne. Progresívne Slovensko doteraz razí aj fakt, že očkovanie experimentálnou „vakcínou,“ za ktorú nepreberá zodpovednosť ani jej výrobca, má byť povinné. Vitajte v totalite..teda demokracii. Progresívnej.

Zdroj: PS/eReport/JNS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *