NASTAL ČAS! Jožo Ráž spôsobil mediálne šialenstvo! Pieseň, ktorá reže do živého: To zlo aj so zlým vyrieši DIABOL!

0

👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


To zlo aj so zlým vyrieši DIABOL! Aj malým vojnám hovorte NIE!
Slová, ktoré sú silné a ktoré dokáže zaspievať iba autor, ktorý má naozaj „Gule“
Jožo Raz sa nikdy nehanbí povedať svoj názor. Pieseň vznikla už v roku 2019. Dnes však vystihuje dobu, v ktorej žijeme. Strach a beznádej je každodenná rutina, ktorou ľudia žijú. Jožo Raz otvára mysle Slovákov textom, ktorý pochopí každý.

„Krv mŕtvych po vojnách nezmyje dážď, život už ostáva len kruto náš, tisíce zmárnených duší a tiel, Pán Boh sa prežehnal, mávol a šiel. Nad múrom nárekov ostal stáť čas, z nevinných obetí je v niečo v nás, voľačo vzájomné, povzdych aj strach, život je na chvíľu na prach, je prach, diablovi lokaji smejú sa nám, falošné dohody mierových drám, mier je len v čítankách a zbrane sú kšeft, z rádia pláži sa pár smutných viet, v pekle si grilujú baránkov Božích, mne sa už vo vrecku otvára nožík. Falošní proroci po meste blúdia, vidím len bezduchých, veď sú to ľudia!“ textual content piesne, ktorá reže do živého.

JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *