VOĽTE POŠTOU ALEBO PRÍĎTE, ODVOĽTE A ODÍĎTE ZASE NASPÄŤ DO ZAHRANIČIA. Ešte šťastie, že to tak nerobíme všetci.

0
Michal Zoldy: VOĽTE POŠTOU ALEBO PRÍĎTE, ODVOĽTE A ODÍĎTE ZASE NASPÄŤ DO ZAHRANIČIA

Michal Zoldy: VOĽTE POŠTOU ALEBO PRÍĎTE, ODVOĽTE A ODÍĎTE ZASE NASPÄŤ DO ZAHRANIČIA


VOĽTE POŠTOU ALEBO PRÍĎTE, ODVOĽTE A ODÍĎTE ZASE NASPÄŤ DO ZAHRANIČIA

Presne tak, ako minule pri ostatných parlamentných voľbách. Navolíte tu väčšina z vás mladých v zahraničí znovu podobnú katastrofu ako posledne a utekáte zas bezstarostne a rýchle preč. Ešte šťastie, že to tak nerobíme všetci, že nikam všetci neodchádzame, že tu žijeme, pracujeme, svietime a kúrime a že máte tam vonku pohodlný pocit istoty, že sa máte, ak by bolo treba, kam a ku komu vrátiť. Lebo ak by sme to urobili všetci tak ako vy, Slovenska ako národa viac niet a niet sa už ani kam vrátiť.

Volili ste väčšina z vás v zahraničí Čaputovú, ktorá ale bola priam ukážkou toho, ako hlava štátu vystupovať a konať v rámci svojich právomocí a možností nemá. Jej krátka, umelo nafúknutá popularita spľasla a hasne tak, ako pred ňou tá Kiskova. Niečo veľmi podobné, ako Remišová. Prezidentka si už netrúfa znovu kandidovať, čo je jasný dôkaz, že si zrejme aj sama uvedomuje, ako vo funkcii hlavy štátu zlyhala. Lebo ak by to tak nebolo, berte na to jed, že by určite kandidovala opäť.

V hysterickom ošiali pod vplyvom vybičovaných emócií frašky v podobe hnutia „Za slušné Slovensko“ ste volili hlavne Matoviča. Zdá sa to dnes až neuveriteľné, ale je to tak. Pozrite sa, kde to skončilo….! Ako sa teraz cítite? Žiadny pocit voličskej zodpovednosti za tento Augiášov chliev? Toto je totiž všetko iné, len nie slušné Slovensko, ako zaň strhával masy na tribúnach a na sociálnych sieťach Šeliga, Farská, Stanke a spol po politicky hrubo zneužitej vražde Kuciaka. Tak príďte koncom septembra na dva dni a voľte zas, alebo voľte pohodlne poštou, a hlavne znovu zvoľte niečo podobné alebo ešte horšie ako to, čo ste volili minule. Však nech je „sranda“ a tomuto rozvrátenému Slovensku, zdevastovanému po politickej, hospodárskej aj morálnej stránke, uštedrite už definitívnu ranu istoty. Však vy predsa zo Slovenska zas odídete a necháte nás v tom marazme ako minule. Srdcom doma? Ale ba čerta, lebo ak by bol niekto naozaj aspoň srdcom doma, toto svojmu štátu nespôsobí. Spadli sme za necelé štyri roky čistej katastrofy z dobre konsolidovaného a prosperujúceho premianta až na samé dno Európy – už sme temer najchudobnejšou krajinou na starom kontinente a pomaly môžeme závidieť životnú úroveň aj chudobným Moldavcom. Toto ste chceli? Toto ste totiž volili v roku 2020. Čo na to vaše voličské svedomie?

Aj teraz máte šancu voliť podobnú pohromu, tak to teda urobte, nech je dielo skazy dokonané. Máte tu predsa na výver „Progresívne Slovensko“, tak smelo do toho. Ak to zvolíte, Slovensko sa už z tej rany z milosti nepozviecha.

Išlo a predsa stále ide aj teraz o to poraziť, zlikvidovať a odpratať z cesty SMER a všetko opozičné, čo sa len trochu hýbe a zmýšľa za celý tento balamutený národ aspoň ako tak sebazáchovne. Ak nie voľbami, tak to všetko konečne za pomoci OČTK, médií ála Denník N a zdeformovaného právneho štátu nastrkať najprv do väzby a potom aj do žalára, pozapchávať im vo väzniciach ústa, napariť im pod zámienkou vymyslených zločineckých skupín a obvinení z mafiánstva najmenej po dvanásť rokov a nakoniec si zatancovať nad tým všetkým okolo oslavného ohňa víťazné tance ako primitívne divoké kmene po zdarnom love.

Žiadna politická strana a žiaden politik nie je dokonalý a bez chýb, to som vždy hovoril a hovoriť a zdôrazňovať vždy budem, ale zvoliť zase niečo tak posadnuté šialenou deštrukčnou nenávisťou ako bol Matovič, ktorý akoby z oka vypadol pomätenému kapitánovi Achabovi v jeho honbe za triumfom nad bielou veľrybou, je to posledné, čo náš zdevastovaný štát v tejto situácii a v tomto žalostnom stave potrebuje. Bláznivý kapitán Achab nakoniec prehral a zmizol pod hladinou lebo na bielu veľrybu ten streštenec nemal. Strhol však žiaľ so sebou všetkých na palube dolu do záhuby. Iba chudák nešťastný Ishmael po ňom zostal, aby ten strašný príbeh rozpovedal pre výstrahu všetkým.

Dobre, tak len príďte koncom septembra a voľte zase pekne niečo také, aby tu znovu „bola sranda“.

A potom znovu bezstarostne odíďte za svojimi zárobkami v zahraničí. Ale najprv ešte politicky nainštruujte, zaškoľte a naočkujte liberalizmom aj svojich poväčšine kresťanských rodičov a starých rodičov, lebo tí žili desiatky rokov po starom a dokázali si za tej „zlej éry“ pred rokom 1989 vlastnoručne postaviť ukážkovo pekné veľké viacgeneračné rodinné domy, kúpiť za 35 000 Kčs slušné trojizbové byty a vybudovať chaty bez toho, že by sa ako dnes šialene zadlžili a dostali sa do osídiel zničujúcich hypoték od nenásytných bánk na desiatky rokov, v nejednom prípade až do smrti. Tie pekné viacgeneračné domy stavali pre seba a pre vás, ale vy ste radšej zutekali do cudziny. Však nech tu zostane a pracuje niekto iný. To som ja nikdy neurobil, hoci som mohol, lebo som tu nenechal a neopustil svoju starnúcu mamu a svoje Slovensko. Cítim totiž veľkú morálnu zodpovednosť za svoj štát ako kresťan a volič.

Vy si robte čo chcete a zvoľte si zas nejakých šialených Achabov. Ja nie! Ja určite nie! Ja som tu doma nielen srdcom, ale aj svojím telom a bezo zvyšku svojou dušou. Mne nie je jedno, čo tu bude po voľbách. Ja tu totiž zostávam….

Michal Zoldy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *