24. júna 2024

„Prezident“ Rizman nevymenuje Huliaka. To, čo zažívame po voľbách, je ako z béčkového westernového filmu.

Zuze, čo chodí s prezidentom Rizmanom, muselo načisto preskočiť.

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Autor textu: galileo/blog Pravda

To, čo zažívame po voľbách, je ako z béčkového westernového filmu.

Krajinu v údolí pod Tatrami obsadilo zlo. Statoční a čestní bojovníci proti mafii boli vyhnaní a zostalo tu iba zopár nebojácnych bojovníkov za spravodlivosť ukrytých v mimovládnych organizáciách.

Okrem nich tu zostalo zopár strážnych psov demokracie (tzv. novinárov), ktorým začali rásť zuby až keď prehrali ich progresívni páni. Dovtedy to boli pudlíci, ktorí občas zaštekali na psychopata Matelka, ale inak počas 3.5 roka podliezali vláde v mene boja proti Ficovi. 

Keď pani prezidentka menovala Matoviča bez vzdelania za ministra financií v jednom z najťažších období hospodárskej krízy, tak určite tým nemala na mysli to, že týmto krokom zabezpečuje riadny chod štátneho orgánu. Ani strážni psi neprotestovali proti tejto do neba volajúcej hlúposti. 

Nevšimol som si ani protesty proti ministerke kultúry Milanovej, ktorá vyhlásila, že „rómovia sú zlodejské svine a hovädá“ a o kultúre vedela asi toľko ako kaderník Grohling o školstve. A to už ani nehovorím o nominantoch Sme rodina.

Zuzana taktiež mlčala, keď odvolaná vláda Hegera, poslala na Ukrajinu všetky stíhačky, ktoré sme ešte mali na našich letiskách aj keď to podľa zákonov urobiť nemohla. Nech mi ešte niekto povie, že Budaj bol odborník na svojom mieste, keď nazval medveďa bylinožravcom. Ale ďalej sa dozvieme prečo Zuzana nezasiahla.

Zuzana sa prebudila až teraz keď SNS navrhla za ministra životného prostredia rázovitého starostu rázovitej obce Očová Rudolfa Huliaka.

Tento praktik, včera vycvičil teoretičku z PS Tamaru Stohlovú v odbornej téme ochrany prírody v relácii TA3 tak, že táto pani vyznela ešte hlúpejšie ako Veronika Remišová, pri svojich televíznych debatách. A to sme si mysleli, že Veroniku len tak niekto neprekoná. 

Rudolf Huliak upozornil na obrovské dotácie, ktoré si rozdeľujú mimovládky na úplne nezmyselné a predražené projekty z ministerstva životného prostredia. Z tohto vyplýva, že Budaj bol výborný minister, lebo kamaráti prezidentkinho partnera Juraja Rizmana dostávali neskutočné prachy na úplne nezmyselné projekty.

Keby sa to dialo za Fica, tak by to novinári nazývali rozdávanie, resp. prihrávanie kšeftov progresívnym kamošom. Strach z toho, že nový  minister odhalí tieto kšefty viedol k vetovaniu nominácie Huliaka (prezidentom) Rizmanom. Zuzana  zrazila opätky a vykonala. Veď čo by ste neurobili pre svojich kamošov. 

Nezabúdajme, že prvý krok Čaputovej vlády  bolo odklepnutie 21 miliónov pre  Sorosovu mimovládku.  


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *