Demokraciu pochovávajúci projekt kospiratori.sk, vznikol na podporu nekalej hospodárskej súťaže spolumajiteľa denníka SME

0

Robo Merva


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Robo Merva
Len aby sa vedelo… !!!
Fašistický projekt kospiratori.sk, vznikol na podporu nekalej hospodárskej súťaže spolumajiteľa denníka SME, ktorý čoskoro dúfam skrachuje. Zakladateľom tohto zoznamu „cieľov“ vymysleného boja proti dezinformáciám je Alexej Fulmek. Je to spolumajiteľ denníka SME, v ktorom je spoločníkom priamo s Georgom Sorosom. O Georgovi Sorosovi verejne vyhlásil, že pomáhal pri zvrhnutí Vladimíra Mečiara. To potvrdil aj jeho bývalý zamestnanec a šéfredaktor denníka SME, Martin Šimečka (otec toho dnešného Šimečku z Progresívneho Slovenska).
Fulmek je človek, ktorý zamestnával vo svojom denníku SME všetkých tých pseudonovinárov, ktorí sú dnes v denníku N.


Alexej Fulmek so svojim denníkom SME neslúži a nikdy neslúžil záujmom Slovenska. Slúži iba sebe a takto podlo a nekalo sa snaží likvidovať konkurenciu, ktorú označuje za dezinformátorov, konšpirátorov a šíriteľov nepravdivých informácií. Jeho cieľom je dominovať v informačnom prostredí, aby nebolo možné spochybňovať žiadne informácie, ktoré šíria anglosaské médiá. (všimnite si, že iné zdroje sú účelovo zamlčiavané a práve denník SME je jedným z najväčších šíriteľov účelovo skresleného spravodajstva na Slovensku)!
Projekt konspiratori.sk slúži preukázateľne na prospech cudzím záujmom a majiteľom mainstreamopvých médií na Slovensku. Zoznam vedený na tejto stránke, je citovaný jednak v správach Globsecu ale najmä v materiáloch Pentagonu. Fulmek so svojim denníkom SME je teda podozrivý, že slúži záujmom cudzej mocnosti.
Tento rozsudok je len ďalším malým krôčikom v boji proti fašistickým praktikám tohto typu, ktoré sa nebezpečne šíria v našej spoločnosti a sú už dokonca aj v detských škôlkach a školách. Na konci tohto boja, sa budú musieť ľudia ako Fulmek zodpovedať pred spravodlivosťou. Bez ohľadu na jeho kontakty v Svetovom ekonomickom fóre v Davose.

Robert Merva
Narodil sa v roku 1972 v Poprade. Pôsobí v obore masmediálnej komunikácie už od roku 1999. Vtedy pôsobil ako hovorca dnes už neexistujúceho Ministerstva pre správu a privatizáciu národného majetku Slovenskej republiky. Neskôr bol hovorcom Daňového riaditeľstva Slovenskej republiky. Počas tohto obdobia založil Asociáciu hovorcov Slovenska a zaviedol každoročné vyhlasovanie ceny „Hovorca roka“. Bol prvým a zatiaľ jediným hovorcom hovorcov. Počas vlády Ivety Radičovej pôsobil ako poradca Ministra hospodárstva Slovenskej republiky Juraja Miškova pre mediálnu politiku a komunikáciu s médiami, a zároveň vykonával prácu asistenta poslanca NR SR Martina Chrena. Úspešne riadil mestskú TV Poprad, ako jej konateľ a riaditeľ, ktorú prebudoval na plnohodnotné mestské spravodajské médium. Následne spoluzaložil alternatívny internetový spravodajský webový portál Hlavný denník, ktorému dva roky šéfredaktoroval a na trhu dosiahol podiel s viac ako 1,2 milióna čitateľmi. V októbri 2021 redakciu definitívne opustil a začal sa venovať vlastným projektom s vybranými klientami. Počas svojej profesionálnej praxe pôsobil ako odborný konzultant v oblasti masmediálnej komunikácie a externý poradca v oblasti Public relations. V rokoch 2005 – 2009 prevádzkoval vlastnú malú regionálnu televíziu RTV, ktorá sa neskôr spojila s Vyšším územným celkom v Banskej Bystrici a vytvorila spoločnú televíziu s názvom TV 13. Neskôr v tomto projekte zastupoval práva akcionárov, ako predseda predstavenstva Televíznej spoločnosti BBSK. Taktiež je autorom hudobných videoklipov rôznych známych slovenských interpretov ale aj hudobných skupín. Na výrobe týchto videoklipov pôsobil na pozíciách režisér, producent, kameraman, osvetľovač, strihač, animátor, videografik a pod.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *