25. februára 2024

M. Beňová: Pamätajte si mená týchto kolaborantov – M. Šimečka, E. Heger, I. Štefanec a V. Bilčík. Navrhli totiž “debatu” v EP o porušovaní princípov právneho štátu na Slovensku a použitie čl. …….

0

Video: Monika Beňová: Progresívci chystajú už druhú rezolúciu proti vlastnej krajine!

Zdielajte

👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Monika Beňová: Dobrý deň.
Chcela by som vás informovať o návrhu, ktorý bol predložený na budúci týždeň na rokovanie EP. Ide o debatu o Slovenskej republike, preto dovoľte trochu podrobnejšie.

Potom, čo PS prehralo voľby so Smerom SSD, KDH sa ledva do NR SR dostali a Demokrati nezískali ani 3%- nú podporu od voličov začala zo strany týchto politických subjektov totálna deštrukcia záujmov krajiny. PS najprv odmietalo zostavenie vlády víťazom volieb SMER – SSD a vytvárali dojem, že snáď každý túži po vláde s nimi. Košom im ale dali nakoniec všetci a ostali len na smiech. Najma z dovodu, že absolútne nechápu politické reálie a ostali len aktivistami, ktorí veria, že ľudia chcú ich, aj napriek volebnej porážke.

KDH sa sústreďuje na hľadanie prezidentského kandidáta, čo je najkomickejšie, uvažujú o manželke p.predsedu Majerského. To musí byť vskutku zásadná “politická diskusia”, určite presne toto ich voliči očakávali. Pani manželka je momentálne poslankyňou EP za KDH spolu s Ivanom Štefancom, ktorý bol v EP najprv za SDKÚ-DS a teraz za KDH. Šušká sa, že KDH ju potrebuje zviditeľniť pred budúcoročnými vobami do EP a preto o nej “akože” rokujú ako o kandidátke na prezidentku.

Demokrati si založili bankový účet na ktorý očakávajú príspevky. Strana niekoľkých bývalých ministrov a predsedu vlády vrátane ministra pre čokoľvek. A tiež hľadajú predsedu. V EP ich zastupuje poslanec V. Bilčík, ktorý ale vraj po volebnom neúspechu od nich odišiel a momentálne “premýšla” či ostať v politike ( rozumej: čaká, či ho niekto zo strán nad 5% nedá na kandidátku)

Toto všetko je úplne nepodstatné avšak dotvára to celkový obraz zla, ktoré opozícia koná. Nielen doma, to prenechám kolegom, budem sa venovať ich zákernostiam v inštitúciach EÚ. Sú nechutní a totálne bezcharakterní.

Ako som už spomínala, neúspech vo voľbách bol pre opozíciu frustrujúci, M. Šimečka bol neschopný prijať vobec fakt, že je porazený. Mal predsa za sebou vačšinu médii, mimovládnych organizácii, najvačšiu kampaň a “herečky a hercov” a aj s Macronom si potriasol rukou. Nepochopil, že ľudí na Slovensku svojim arogantným ale prázdnym elitárstvom nemože osloviť.
A E. Heger, ten nikdy vlastne nechápal nič. Najbezvýznamnejší predseda vlády a minister čohokoľvek za 30 rokov.

Tak títo dvaja, spolu so spomínaným I. Štefancom a V. Bilčíkom sa rozhodli mstiť za vlastné prehry a neúspech celej krajine.
Chodia sa vyplakávať do Komisie a budúci týždeň sa budú v EP. Navrhli totiž “debatu” o porušovaní princípov právneho štátu na Slovensku a použitie čl. 7 Lisabonskej zmluvy čo by znamenalo pozastavenie finančných príspevkov z rozpočtu EÚ pre našich poľnohospodárov, smosprávy, školstvo, zdravotníctvo, životné prostredie atď.

Aby bolo úplne jasné, Úrad šprciálnej prokuratúry mal byť zrušený hneď potom, čo ho začali D. Lipšic a jeho skupinka zneužívať na politické čistky opozičných politikov. Keby mal byť obvinený politik zato, čo povie na TK tak polovica poslancov EP a narodných parlamentov by dnes bola obvinená. A Andrej Kiska? Ako “kauza” R. Fica, je dnes odsúdený presne zato, čo o ňom predseda Smeru hovoril a začo chceli R. Fica žalovať. Nakoniec, 30 rozhodnutí Ú S o nezákonných postupoch a na záver ospravedlnenie štátu R. Kaliňakovi za nezákonnosti, ktorých sa na ňom dopustili orgány činné v trestnom konaní len potvrdzujú, aké špinavosti sa diali na ÚŠP.

Záverom, EK nemá kompetenciu v kontexte rušenia ÚŠP. Žiadnu. Zrušenie ÚŠP v Bulharsku si nikto ani nevšimol. Lenže slovenskí opoziční hulváti sa absolútne neštítia ohrozovať záujmy Slovenskej republiky.

Je to ich hanba a nezabudnite na ich mená !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *