ITÉ GÉNIUS REMIŠOVÁ NAPADLA MEDVEĎA – TEN PRED ŇOU NA SMRŤ VYDESENÝ UŠIEL! Remišová: “Bol zbabelý, nemal odvahu!”

0

SLOVENSKO: Boja sa jej aj medvede? Zrejme áno! Alebo, že by maco nezvládol renomovanú prednášku z práva, DPH, či informatizácie? A odišiel s tabletom, alebo bez tabletu? Poslankyňa Veronika Remišová cez víkend zistila, že v našich lesoch je možné stretnúť medveďa už aj na turistickom chodníku. Nuž, donedávna bola vo vláde, kde pán minister tvrdili, že medvede sú pre ľudí žiadnou hrozbou nie, lebo sú vegetariáni. Nespomínam si, že by sa pani ex digitálna líderka aspoň pri jednom z útokov ozvala a bojovala za ľudí. Ak áno, tak sa ospravedlňujem vopred.

Boja sa jej aj medvede?

“Čo s našimi medveďmi?

Od tohto víkendu mám plné pochopenie pre ľudí, ktorým medvede už tak trochu (a niekedy aj veľa) lezú na nervy… Na pokojnej prechádzke po lese s Fredym, sme meter od turistického chodníka vyrušili medveďa, ktorý driemal vo vysokej tráve. Fredy neštekal a ja som ho nanešťastie zbadala až keď tesne vedľa mňa vyskočil namosúrene z trávy.

Nejakých skautských bobríkov odvahy už mám za sebou, no teraz som sa fakt vyľakala na smrť, že Fredy skončí ako medvedí dezert (a ja ako hlavný chod). Našťastie maco sa zľakol tiež a s vrčaním odbehol do lesa a nechal nás na pokoji.

Neviem, ako by to skončilo, keby medveď mal viac odvahy a väčší apetít.

Takto nablízko – na podanie ruky – to teda ešte nebolo. Fotku maca nemám, asi pochopíte prečo . Takže milovníci prírody, dajte si na túrach pozor,  sú všade!,” toľko presná citácia pani Remišovej z jej sociálnej siete.

Veronika Remišová teda tvrdí, že sa jej zľakol medveď, ktorý nemal odvahu.. nuž, vážený čitateľ, názor si urob sám. Medveď nie je DPH..

A možno

Maco namosúrene odišiel, lebo nedostal tablet. Ako takmer všetci seniori Slovenska, ktorí ich dostať mali. Teda, také boli heslá. Na tlačovkách. Alebo sa šiel prihlásiť o tie eurofondy, čo mali slúžiť na Slovensku mnohým dobrým veciam, ale žiaľ “niekto to akosi spackal,” a tak si milióny rozdelia iní..

Možno šiel zistiť, kde by sa dala zohnať taká istá sedačka, či veľmi potrebný vešiak, ako pani ex ministerka na svoj ex rezort zakúpila. Jeden kus v cene 120 eur. Lebo my “šetríme, staráme sa o štát, my nie sme korupční, ani mafia.”

A možno maco nevydržal počúvať prednášky z !ľudového práva” vyštudovanej bábkoherečky. Alebo šiel pozerať Perinbabu..

Xena!

Akokoľvek, poslankyňa Remišová môže byť na seba právom hrdá. Potom, ako bola tri roky vo vláde, v ktorej mala kompetencie na to, aby sa veci diali tak, že by medvede ľudí neohrozovali, sa skromne pýta “čo s našimi medveďmi?”

Po druhé, taký medveď už v lese napadol mnoho ľudí a to i zdatných chlapov z hor. Pred nimi sa na útek nedal.

No a po tretie, ľud, ožobračený jej vládou, ledva prežívajúci ceny v potravinách a čoskoro i splátok hypoték, sa po dlhšej dobe aspoň konečne zasmial.

ZDROJ:  E-report/Zomri online/ FB V. RemišováUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *