Dezinformátor Púchovský reaguje: Politik Taraba šíri dezinformácie. Polícia vždy koná čestne!

0
Infovojna: Hoaxy a politicky zneužitá polícia

Dávidko Púchovský, sa rozhodol zanechať svoju kariéru v polícii a venovať sa svojej vášni - šíreniu hoaxov na internete.

Len tie dôkazy akosi chýbajú. Ono asi stačí, teda minimálne podľa poručíka Púchovského napísať na sociálnu sieť, na oficiálnej stránke PZ SR, že „skutok sa nestal.“ A miesto toho, aby povedali, že súhlasia s tým, aby sa vec prešetrila, veď je to viac v záujme pána Púchovského, ako pána Tarabu, napísali, že opozičný poslanec klame. Nikdy sa nič nestalo. vybavené Bodka. Aj takto vyzerá práca slovenskej polície pána prezidenta, ktorú platíme z našich daní.

Taraba šíri dezinformácie

„Na Facebooku politicky exponovanej osoby sa objavila dezinformácia. Táto osoba uvádza, že bola kontaktovaná konkrétnym príslušníkom Policajného zboru. Ktorý sa jej mal vyhrážať. Ide o klamstvo. Medzi týmito dvoma osobami neprebehla nikdy žiadna komunikácia,“ uviedli „Hoaxy a podvody.“

„Uverejnené správy boli účelovo zmanipulované. Aby sa názvom i fotkou podobali na reálny profil jeho majiteľa. To, že nejde o reálny profil, je ľahko overiteľné cez unikátnu www adresu, ktorú, pochopiteľne, autor dezinformácie nikdy neposkytne,“ dodali.

Len tie dôkazy akosi chýbajú

Ako mali byť uverejnené správy zmanipulované nevieme. Keďže poslanec Tomáš Taraba vo svojom vyjadrení zdieľal fotografiu správ, ktoré obdržal na messengeri. A jasne uviedol, že sa obracia na GP SR. S tým, aby bolo prešetrené, či ide o skutočný profil pána poručíka. Alebo sa za neho niekto vydáva na sociálnej sieti.

Nie je v samotnom záujme policajta Púchovského, aby niekto vyšetril, či v jeho mene niekto nekoná protizákonne? Naozaj?

Neviem ani o akej unikátnej adrese píše pán poručík. Ale viem naisto, že Tomáš Taraba nemá žiadnu povinnosť ju zverejňovať. Ani si sám overovať.

Na to by v našom „právnom štáte,“ v ktorom je v poriadku ak sudkyňa zrejme spáva s novinárkou, lebo veď „rodinu chráni Ústava SR,“ mali slúžiť OČTK. Čo by mal pán poručík ako poručík vedieť.

Zmes klamstiev

Oficiálna stránka polície ďalej uviedla:

V statuse sa nachádza aj ďalšia dezinformácia, ktorú Policajný zbor vyvrátil už v máji – žiadny príslušník Policajného zboru nikdy „neverboval pomoc na zásah do volieb na Slovensku“ v štruktúrach NATO.

Zmes klamstiev od politicky exponovanej osoby vnímame ako snahu o zvýšenie jej popularity prostredníctvom najsledovanejších sociálnych sietí štátnych inštitúcií na Slovensku a ako snahu o zatiahnutie našej práce do politickej kampane.“

Nuž vážený pán Púchovský, neboli ste na pracovnej ceste v Bruseli? Nehovorili ste tam, že opozícia je hrozba? Alebo aj oficiálnu zápisnicu z tohto zaujímavého podujatia niekto sfalšoval? Možno by ste naozaj mali riešiť len váhu pani prezidentky.

Zdroj: FB Hoaxy a Podvody/e-Report

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *