Marian Kéry: Strany gaunerov z NAKA čurillovcov a prezidenta policajného zboru Hamrana, podporený prezidentkou Čaputovou, premiérom Ódorom, prekročili všetky červené čiary.

0

Predseda parlamentného zahraničného výboru Marián Kéry (Smer-SD) sa vyjadril k zásahu NAKA a špeciálnej prokuratúry voči bývalému šéfovi polície a kandidátovi Smeru-SD Tiborovi Gašparovi. Podľa neho išlo o politicky motivovaný útok, ktorý mal za cieľ poškodiť jeho stranu pred voľbami. Kéry tvrdí, že vedenie polície a politici, ktorí podporujú túto akciu, si urobili medvediu službu, pretože tým len posilnili voličskú základňu Smeru-SD a oslabili svoje vlastné strany, ako sú OĽANO alebo Progresívne Slovensko.

Tibor Gašpar je vonku. Chvalabohu. Bežnému človeku teraz ešte naliehavejšie napadnú otázky, či bol tento druh policajnej a s určitosťou aj politickej nadpráce a teatrálnej demonštrácie sily potrebný. Na odpoveď nie sú potrebné žiadne veľké školy. Samozrejme, že tá policajná demonštrácia sily 6 týždňov pred parlamentnými voľbami, voči jednému z vrcholových predstaviteľov najsilnejšej opozičnej strany, bola ďaleko za čiarou.

Tibor Gašpar mohol dostať predvolenie na výsluch, vec sa mohla vyriešiť štandardne a pokojne. Tento krok zo strany gaunerov z NAKA čurillovcov a prezidenta policajného zboru Hamrana, podporený prezidentkou Čaputovou, premiérom Ódorom a aj viacerými koaličnými politikmi, však prekročil všetky červené čiary. Ani za Mečiara sa toto nestalo. Matovič, Čaputová, Mikulec a spol. nič nepochopili. Parlamentné voľby im červené súkno a kriminalizácia Smeru nevyhrajú. Skôr naopak. Čím väčší tlak, tým väčší odpor zo strany verejnosti. Aj ľudia, ktorí SMER-SSD možno ako voľbu nezvažovali, sa začínajú prikláňať k nám. Amaterizmu, chaosu a červených očí, neschopnosti vládnuť a viesť náš štát, majú od nástupu Matoviča v roku 2020 už plné zuby.

Tibor Gašpar je vonku. Chvalabohu. Ešte mesiac a pol do parlamentných volieb. Držme si priatelia navzájom palce a stojme pri sebe. Táto banda, čo je pri moci, je totiž schopná všetkého.

Může jít o obrázek 2 lidem a obleku

SKUTOČNÝ EZECHIEL: POMSTA A PREKRYTIE KAUZY ZÁLESKEJ. BOJA SA VÝHRY SMERU-SSD. A PRICHÁDZA ICH PÁD.
Rozkaz znel jasne. Progresívne Slovensko musí vyhrať. Aj takto, slovami klasika z legendárneho filmu Pelíšky, mohol znieť príkaz z polície pred teatrálnym a neodôvodneným zatknutím Tibora Gašpara, bývalého policajného prezidenta, ktorý je na deviatom mieste kandidátnej listiny našej politickej strany do blížiacich sa parlamentných volieb. Príkaz z tábora prezidentky Čaputovej, špeciálneho prokurátora Lipšica, premiéra Ódora, prezidenta Policajného zboru SR Hamrana, ,,elitných vyšetrovateľov” NAKA z prostredia čurillovcov a ďalších, samozrejme vrátane Igora Matoviča.
To, čo sa v piatok ráno pod zvrhlým názvom Ezechiel 7, vymysleným zrejme samotným Pavlom Ďurkom, udialo, je obrazne povedané zúfalé kopnutie, jedno z posledných kopnutí ľudí, ktorí cítia, že sa blíži ich koniec. Koniec ľudí, ktorých spomínam na začiatku môjho textu. Koniec ľudí, ktorí musia mať neuveriteľný strach, že hnev ľudí sa obráti proti nim. Že spravodlivosti bude urobené zadosť.
Lipšic, Matovič, Hamran, ale aj prezidentka Čaputová majú krvavé oči. To je asi jediný dôvod, pre ktorý prezidentka Čaputová rozhodla o konaní volieb až 30. septembra. Ďalej, prezidentka Čaputová, ako predstaviteľka Progresívneho Slovenska a jej premiér Ódor spojili sily s Matovičom a Lipšicom pri odstránení Ivana Šimka práve preto, aby mohli Lipšic s Harmanom do volieb pokračovať v politických procesoch proti predstaviteľom SMERu-SSD a opozície. A títo dvaja s prepáčením gauneri zavelili do útoku s využitím politicky angažovaných vyšetrovateľov NAKA aj pri piatkovom zadržaní Tibora Gašpara.
Zadržanie Tibora Gašpara je čistý akt pomsty. Zadržať 6 týždňov pred voľbami, po 10 mesiacoch jeho nezákonnej väzby, vysokopostaveného kandidáta najsilnejšej opozičnej politickej strany za nezmysly je chrapúnstvo a útok oficiálnej štátnej moci na opozíciu. Ide o brutálny útok proti právnemu štátu. Oni tvrdia, ako dnes Naď vážne, že aj oni boli pred zatiaľ poslednými voľbami stíhaní. Úplne im tie krvavé oči zatienili mozog? Kto ich zatváral? Nikto. Jaroslav Naď aj Gábor Grendel boli v minulosti obvinení. Ale nech nehľadajú paralelu s dnešnou situáciou. Naď s Grendelom na rozdiel od Gašpara a Kaliňáka nikdy neboli zadržaní, ani neokúsili na vlastnej koži väzobné stíhanie a mohli na slobode bojovať o očistenie svojho mena.
Navyše všetky obvinenia na čelných predstaviteľov SMERu-SSD, sú založené na tvrdeniach klamárov – profesionálnych udavačov, ktorí v minulosti páchali závažnú trestnú činnosť a kvôli prísľubu beztrestnosti sú ochotní povedať čokoľvek na kohokoľvek.
A aby sme nezabudli, toto, čo sa dnes udialo, je učebnicové prekrytie kauzy sudkyne Špecializovaného trestného súdu Záleskej a liberálnej novinárky Denníka N Tódovej. Kauzy, v ktorej vôbec nejde o ich súkromný život. Ale primárne o závažné podozrenia z protiprávnych únikov zo spisov zo strany Záleskej a konfliktu záujmov novinárky Tódovej. NAKA mala namiesto u Gašpara klopať u Záleskej. Pretože to, čo s najväčšou pravdepodobnosťou odkrývaním informácií zo spisov robila, je minimálne podozrenie z trestného činu.
Názov akcie Ezechiel 7 odkazuje na výrok Ezechiela, jedného z prorokov Starého zákona. „Hľa, prichádza tvoj pád, obyvateľ krajiny; nadišiel čas, blízko je deň zdesenia, a nie výskania po vrchoch,“ spomína sa v siedmej kapitole. Pani prezidentka, páni Matovič, Lipšic, Hamran a spol. Na inom mieste sa v Biblii píše, že kto akou zbraňou bojuje, takou aj zahynie.
Váš pád sa priblížil. O pár dní nastane koniec nielen vášmu zvrhlému výskaniu po vrchoch, ale aj vašim krvavým očiam. Už len 50 dní a ľudia vám vystavia vysvedčenie. Vy ste natoľko zaslepení, že vám nedochádza, že takýmito zúfalými krokmi, ako v piatok ráno o štvrtej, zvyšujete hnev bežných ľudí. A tí vás budú nenávidieť ešte viac, ako doteraz.

Marian Kéry FB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *