VIDEO: Moderátor Bielik v ostrej debate o pacientovi Matovičovi, nezákonných praktikách spolitizovanej polície a chybách napáchaných počas Doby covidovej.

0

VIDEO: Moderátor Bielik v ostrej debate o pacientovi Matovičovi, nezákonných praktikách spolitizovanej polície a chybách napáchaných počas Doby covidovej s progresívnym redaktorom Žďárskym, ktorý obhajoval všetky antidemokratické a totalitné praktiky súčasného zločineckého režimu, vrátane covidového teroru, keď ľuďom on sám špáral v nose a schvaľoval útok skupinky v NAKA na ústavné zriadenie Slovenskej republiky

Dlhoročným moderátor relácie Téma dňa na TA3 Pavol Bielik v rozhovore s prorežimovým redaktorom Šimonom Žďárskym z progresívno-liberálneho webu Startitup.
Moderátor Šimon Žďárský pozval do najnovšieho dielu relácie Startitup Diskusný klub moderátora a novinára Petra Bielika. Ten sa dostal do ešte väčšieho povedomia vďaka verbálnemu konfliktu v relácii Ide o pravdu s lídrom strany OĽANO Igorom Matovičom.

Počas rozhovoru v štúdiu Startitup bližšie prebrali okolnosti spomínanej relácie a aj to, prečo sa Bielik v debate zachoval tak, ako sa zachoval. Viac odpovedí sa dozvieš, ak si pozrieš najnovší diel Startitup Diskusný klub.

Zdroj: startitup.sk / YouTube Startitup / InfoVojna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *