13. júna 2024

Progresívne Slovensko nepatrí do NR SR, ale jednoznačne pred Orgán činný v trestnom konaní (OČTK!). Prečítajte si prečo…..

PS patrí za mreže-OČTK by mali konať. Ako PS manipulujú voľby nelegálnou kampaňou, ktorá mala obrovský rozpočet.

PS patrí za mreže-OČTK by mali konať. Ako PS manipulujú voľby nelegálnou kampaňou, ktorá mala obrovský rozpočet.

Zdielajte

Iste, netvrdím žeby PS mali byť vyradené z PV 2023.

Ale tvrdím, že kvôli tomu, čo tu dnes o PS napíšem, by malo byť jednoznačne (okrem iných ich aktivít) predmetom resp. záujmom našich OČTK, ktoré ako všetci vieme, vraj už viac ako 3 roky, majú rozviazané ruky a teda nech svoju ručnú rozviazanosť preukážu, aj vo vzťahu k Čaputovej Alma mater, teda k Progresívnemu Slovensku!

Všetky „objektívne“ média a ešte „objektívnejšie“ prieskumné agentúry, sa predbiehajú v tom, o koľko opäť PS navýšili svoj volebný percentuálny výsledok!

Všetci títo „objektívci“, sa predbiehajú v tom, kedy prinesú o PS fíhakové info, že PS už predbehlo v preferenciách HLAS-SD, a už len čakám, kedy sa niekto konečne s týchto „objektívnych“ agentúr, ako prvý odváži a zvestuje ľudu slovenskému, že hľa, PS  v prieskumoch predbehlo už aj SMER-SD a valcuje ďalej…!!!

Samozrejme, že všetko, čo sa mediálne „objektívne“ začína diať okolo PS je umelyna a pevne verím, že ľud slovenský, voliči SR, sú už natoľko v tomto „vytrénovaní“, že takýmto báchorkám nenaletia, ako to urobili pri Čaputovej, ktorej za 4 mesiace vystrelili preferencie v „objektívnych agentúrnych“ prieskumov, z nezvoliteľných 4,1% (FOCUS november 2018), až na neuveriteľných 52,9% (AKO február 2019), keď sa v konečnom dôsledku našlo v II. kole prezidentských volieb slabých 23% voličov, čo Čaputovú volili, zo všetkých oprávnených a teda 73% oprávnených voličov bolo takto, z ich viny, prehlasovaných absolútnou menšinou.

Dobre nám tak, keď sa nezaujímame o veci verejné…!!!

Pri PS to nedopusťme!

Nuž a teraz k veci.

Prečo som presvedčeným, žeby PS mali stáť pred OČTK?

Nuž, aj pre toto, čo je dnešnou hlavnou nosnou témou môjho článku.

Už ste Slováci zabudli na túto aktivitu PS?

Píše sa 20. november 2021 a dnešný predseda PS Michal Šimečka verejne zavesil na svoj FB takýto status – „NASTAL ČAS NA POVINNÉ OČKOVANIE“ – https://www.facebook.com/miso.simecka/posts/pfbid0AWNvychxXwb4Bz181qikvnUfCeaNQbpi2EStLDQALsysNk3ibnK7TKALGiRaK8Xsl

Tu mladý Šimečka doslova a do písmena píše toto – „Aktuálna pandemicka situácia nám už neumožňuje čakať a váhať…, … Povinné očkovanie obyvateľstva už nie je o názore, ale o nevyhnutnosti…, …Vyzývame vládu, aby zaviedla povinné očkovanie bezodkladne.“

Slováci, uvedomujete si, čo sa tu skrýva za nebezpečenstvo?

Uvedomujete si, že ak by títo boli v tomto čase pri moci, tak by na nás uvalili povinné experimentálne covid očkovanie (najviac samozrejme USA Pfizerom!)?

A aké represie by zaviedli na tých Slovákov, ktorí by sa takémuto medicínskemu resp. „medicínskemu teroru nepodvolili?

Napríklad ja a moja rodina?

Zhnili by sme na dlhé roky v žalári!

A kde vo svojom statuse má mladý Šimečka fakty o tom, že ním preferovaná povinná covid vakcína nie je našim organizmom škodlivá?

Kde má vo svojom FB statuse odkaz na medicínske štúdie, že táto vakcína už nie je v štádiu experimentu, že prešla riadnym procesom, akým takéto vakcíny majú prejsť?

NUŽ NIKDE!!!

A nemá ich ani doteraz!

Tak, ako inak nazvať takúto jeho vtedajšiu aktivitu, ak nie ako trestný čin šírenia poplašnej správy?

Poplašnej správy v zmysle, že keď nezavedieme povinné covid očkovanie tak hrozí vymetie ľudu slovenského!

A koľkí Slováci im na takúto poplašnú  správu naleteli, im uverili a dnes horko banujú lebo majú rôzne zdravotné problémy, o ktorých dovtedy ani len najmenšie náznaky nemali?!

Áno a toto je jeden z dôvodov prečo by sa o tieto, ale aj iné inaktivity PS, v dobe „covidovej“, mali zaujímať naše, majúc ruky rozviazané OČTK!!!

PS po tomto Šimečkovom prehlásení nezaháľalo lebo, už o niekoľko dní na to, sa na FB ozvala aj vtedajšia predsedníčka PC, akási Irena Bihariová takto – „ZA POVINNÉ OČKOVANIE“ – https://www.facebook.com/bihariova.irena/videos/312078747440623/

V tomto FB statuse Bihariová oznamuje Slovákom, že PS spustila petičnú akciu https://www.zapovinneockovanie.sk/ – mimochodom táto doména je dnes už na predaj!

Nuž teda nech PS spustia aj dnes resp. práve dnes pred PV 2023 opäť túto petíciu, aby keď ich „objektívne“ média svojou „objektívnou“ žurnalistikou dostanú nebodaj do novej vlády SR, mohli už bez problémov zaviesť covid povinné očkovanie lebo Bihariová v predmetnom FB statuse a videu okrem iných covid bludov hovorí aj toto – „My sme naozaj presvedčení, že jedine očkovanie, je ta cesta, ktorá nám pomôže ukončiť pandémiu“ a dodáva, že – „Nemyslíme si to iba mi v Progresívnom Slovensku, myslí si to vedecká obec, lekári, lekárky, ale už o tom uvažujú aj viacerí štátnici v západných krajinách…“

Nuž teda prečo sa PS s týmto nevytasí aj teraz pred PV 2023 a nepovie Slovákom-voličom, že ak budú vo vláde, tak zavedú povinné covid a pod. očkovania a to jednoznačne neprebádanými, riadne medicínsko-vedecky odskúšanými vakcínami?

Alebo sa ich presvedčenie o povinnom covid očkovaní niekam vytratilo?

Áno? A kam?

Nože, vy tam v PS, povedzte Slovákom, prečo už dnes nenaliehate, aby bolo zavedené povinné covid očkovanie?

Alebo, žeby bola pravda to, že nie experimentálna covid vakcína porazila covid, ale niečo úplne iné?

Niečo o čom hovorili iní vedci a odborníci na vírusy a pandémie, ako len tí, ktorých ste vy v PS a vám podobní, vtedy, ale aj dnes, uznávali/uznávate?!

Kedy sa Slovákom verejne ospravedlníte za takéto hókusy-pokusy na telách obyvateľov Slovenska?!

Nie, na toto Slováci nesmieme zabudnúť!

A čudujem sa naozaj každému, vlastnou hlavou, mysliacemu Slovákovi, ktorý čo i len zvažuje, že dá svoj volebný hlas v PV 2023 takémuto diktátorsko-despotickému politickému subjektu!!!

O tomto v súvislosti s PS a iných ich aktivít budem samozrejme písať aj naďalej!

Písať, výhradne na základe faktov!

A vy Slováci, nenechajte sa manipulovať o PS prostredníctvom „objektívnych“ prieskumov, ešte „objektívnejších“ prieskumných agentúr a už vôbec nie prostredníctvom „našich objektívnych“ médií, ktoré si hrdo hovoria „média hlavného prúdu“, média mainstreamové, teda média mienkotvorné!!!

Že  PS preferenčne stúpa lebo je to vyslovene umelyna a cielená verejná manipulácia s verejnou mienkou!

PS:

A nie náhodou aj pod vplyvom takýchto politicky nebezpečných prehlásení, sa potom poniektorí, tiež „novinári“, odhodlali, odvážili písať niečo tak ľudský odporné, ako akýsi Peter Schutz, z akéhosi Sme.sk, že všetci tí Slováci, ktorí sa nenechajú zamoriť takouto experimentálnou chemickou zlúčeninou, „by mali kvičať, ako tie svine na bitúnku“???

Nech nám „odborníci“ v PS na povinné covid očkovanie teraz pred PV 2023, vysvetlia čo máme rozumieť pod slovným spojením – „Kvičať, ako svine na bitúnku“???

To keď svine kvičia na bitúnku, tak to kvičia od toho, že ich tam šteklia za pravým uchom?

Alebo je to preto lebo ich pozbavujú života???

A toto prial tento „novinár“ slovenskému národu, ktorý sa nechcel dať covid zaočkovať a vy ste ho chceli dokonca dať experimentálne covid zaočkovať povinne!!!

Na teraz viac nemám čo dodať lebo mi je z takýchto a podobných politikov, politických subjektov zle!!!

Slováci, naozaj, toto budete voliť???

Autor: ferro, JNS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *