13. júna 2024

A špina za špinou sa valí…Valí sa, naprieč celým Slovenskom, politická, mravná, duchovná

A špina za špinou sa valí…

A špina za špinou sa valí…

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Valí sa, naprieč celým Slovenskom, politická, mravná, duchovná…

Včera p. Zoroslav Kollár zverejnil video so svojim pozdravom predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi.

Človek sa pred voľbami dozvie  o politických kandidátoch veľa informácií. Z ich strany samé chvály na seba samých a z druhej strany sa valí špina ako lavína.

Dnes som napríklad dozvedala, že p. Boris Kollár dokonca aj verí v Boha. Ani sa nečudujem, veď mu predsa požehnal samotný „rímsky papa“ a to  nielen jemu, ale aj jeho háremu.

Škoda len, že nikto z občanov sa zatiaľ nedozvedel, kde stoja nájomné byty, ktoré sľuboval ľuďom vo svojich budovateľských heslách pred poslednými voľbami. Jeho stranícky kolega zo Sme rodina Milan Krajniak, sa snažil v jednej z predvolebnej debát  vysvetliť občanom prečo ešte nestoja. Je to vraj kvôli kovidu, kríze a Európskej únii.

Áno, pán Kollár veľmi rád sľubuje, ako napríklad 10. februára 2020 sľuboval v Liptovskom  Hrádku občanom vidieka, čo všetko pre nich urobí, ale nakoniec sa postavil proti samotným občanom a zradil ich dôveru v programovom vyhlásení vlády. S poslancom Šíblom vytvoril novelu 543/2002  a cez poslanecký návrh napokon prešli Národné parky pod MŽP.

Nuž toto je iba časť  špiny, ktorá zaplavila Slovensko. Je smutné, že mnohí občania podľahli tejto špine, tolerujú ju, či dokonca z nej robia prednosť. Mnohí si myslia, že je úplne normálne, keď sú ich zástupcovia vo verejných funkciách a v parlamente podozrievaní  a dokonca usvedčení z rôzneho amorálneho správania, korupcie, plagiátorstva, podvodov, alebo sú priamo spájaní s organizovaným zločinom.

Preto je potrebné pýtať sa na akej úrovni je politicko-spoločenská situácia na Slovensku, keď sa k výkonnej a zákonodarnej moci  dostávajú ľudia, ktorí nemajú žiadne profesijné a odborné znalosti a danosti, ale ani žiaden morálny a mravný kredit?

Ako je možné, že na Slovensku sú stále ľudia, ktorí nie sú schopní poučiť sa z klamstiev a falošných predvolebných sľubov?

Ako je možné, že mnohým voličom stačí na to, aby zvolili niekoho do verejnej funkcie prísľub legalizácie marihuany, alebo stiahnuté gaťky, či pekná riťka, vypchatý rozkrok supermana, hárem mileniek a nemanželských detí, dehonestácia pôdy parlamentu, škandalózne správanie sa, či dokonca sranda?

Nevypovedá toto všetko viac o intelektuálnej a mravnej úrovni samotných voličov ako tých, ktorých si volia? Pretože za to, v akej situácii  sa ocitol náš štát sú rovnako zodpovední nielen „slobodne a demokraticky“ zvolení zástupcovia ľudu, ale aj ich voliči. A práve preto sa z nášho štátu stalo „Eldorádo“ politických zlatokopov, hochštaplerov a biznismenov, ktorým absolútne nejde ani o štát, ani o občanov.

Áno, Slovenskom sa valí špina za špinou už celé desaťročia a v posledných rokoch naberá intenzitu ničivej lavíny, ktorá spustošila celý štát.

Žiaľ, len málo ľudí si uvedomuje, aký desivý rozklad spoločnosti nastáva.

Len málo ľudí vníma ako sa z nášho štátu stala treťotriedna kolónia, ktorú cez politických hochštaplerov  a bábky ovládajú iní.

Len málo ľudí chápe, že je nutné prevziať zodpovednosť za spoločnosť a štát a napraviť všetky škody.

Devana

Slnovratovo 27. september 2023


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *