Brutálne ovplyvňovanie volieb v prospech Progresívneho Slovenska zo strany Čaputovej a českých médií dokonca aj počas moratória.

0

Brutálne ovplyvňovanie volieb v prospech Progresívneho Slovenska zo strany Čaputovej a českých médií dokonca aj počas moratória.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Brutálne ovplyvňovanie volieb v prospech Progresívneho Slovenska zo strany Čaputovej a českých médií dokonca aj počas moratória. To je každému jedno?

Už pred voľbami sme videli, ako Čaputová verejne podporovala Progresívne Slovensko a ich lídra Michala Trubana. Hovorila, že sú jedinou šancou pre moderné a európske Slovensko, že majú najlepší program a najkvalitnejších ľudí. To je porušenie ústavy, ktorá hovorí, že prezident musí byť nadstranícky a rešpektovať pluralitu názorov. Čaputová sa správa ako stranícka funkcionárka, nie ako hlava štátu.

A čo české médiá? Tie nám neustále podsúvajú svoje videnie sveta a svoje záujmy. Tvária sa, že sú objektívne a nezávislé, ale v skutočnosti sú platené z Prahy a Bruselu. Počas celého volebného dňa nám servírovali falošné informácie a manipulácie. Tvrdili, že Progresívne Slovensko má veľký náskok pred ostatnými stranami, že ľudia chcú zmenu a progres, že opozícia je slabá a roztrieštená. Dokonca aj počas moratória, keď už nemali právo komentovať voľby, pokračovali v tom istom duchu. To je každému jedno?

Ja si myslím, že nie. Ja si myslím, že toto je veľký útok na našu demokraciu a našu suverenitu. Ja si myslím, že musíme bojovať proti tomuto brutálnemu ovplyvňovaniu volieb zo strany Čaputovej a českých médií. Ja si myslím, že musíme podporiť skutočné slovenské strany, ktoré hájia naše národné záujmy a naše tradičné hodnoty.

A nie som sám. Nie som sám, kto si to myslí. Sú tu aj iní ľudia, ktorí majú rovnaký názor a rovnaké obavy. Sú tu aj iní ľudia, ktorí majú odvahu povedať pravdu a postaviť sa proti lžiam a manipulácii. Sú tu aj iní ľudia, ktorí majú odborné znalosti a skúsenosti, ktoré potrebujeme na to, aby sme pochopili situáciu a našli riešenia.

Jedným z nich je Luboš Xaver Veselý, známy publicista a analytik z Inštitútu Václava Klausa. On je jedným z mála ľudí, ktorí vidia veci také, aké sú, a ktorí sa neboja pomenovať problémy a ponúknuť alternatívy. On je jedným z mála ľudí, ktorí majú odvahu kritizovať Čaputovú a Progresívne Slovensko za ich nekompetentnosť a nekalosť. On je jedným z mála ľudí, ktorí majú víziu, ako by malo vyzerať skutočné slovenské a konzervatívne hnutie.

A dnes mám pre vás veľkú česť a radosť. Dnes mám pre vás rozhovor s Lubošom Xaverom Veselým, ktorý som natočil včera večer. V tomto rozhovore sa dozviete viac o tom, čo sa deje v našej krajine, aké sú dôsledky volieb, aké sú možnosti opozície a aké sú plány Inštitútu Václava Klausa. V tomto rozhovore sa dozviete pravdu, ktorú vám nikde inde nepovedia. V tomto rozhovore sa dozviete, ako môžeme spoločne obrániť naše Slovensko pred zradou a predajom.

Takže neváhajte a počúvajte. Počúvajte a zdieľajte. Počúvajte a zapojte sa. Počúvajte a bojujte. Lebo toto je náš boj. A toto je náš čas.

Tu je rozhovor s Lubošom Xaverom Veselým s Petrom Macinkom z Inštitútu Václava Klausa.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Macinka.

JNS/Podtrženo, sečteno YT


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *