25. júla 2024

SME. sk, Aktuality. sk, Denník N – „Tak už aj ty Boris“?

SME. sk, Aktuality. sk, Denník N – „Tak už aj ty Boris“?

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Iste, naša spoločnosť a hlavne „objektívne“ média, dnes žijú (živia!) tému novej povolebnej Vlády SR, kto s kým áno, s kým nie…, ale ako som napísal, ja sa na túto tému rozpisovať nebudem, nebudem komentovať, špekulovať…, čo by mal spraviť ten, či onen, kto by mal v čom ustúpiť, resp. pritvrdiť…, až do doby, kedy nová Vláda SR nebude oficiálne ustanovená tým, že jej Parlament SR vysloví dôveru, dôveru jej Programovému vyhláseniu…

Ale čomu sa chcem venovať, je téma na prvý pohľad nedôležitá, ale podľa môjho názoru jej dôležitosť, je tak povediac, mediálne na prvom mieste!

Totiž ide o tie média, ktoré o sebe vyhlasujú, že jedine oni sú tí, čo Slovákom dennodenne prinášajú vraj informácie, ktoré sú pravdivé, ktoré sú na základe faktov…, a všetko to, čo sa nezhoduje s ich videním sveta, tak všetko to ostatné, sú dezinformácie, hoaxy…ba dokonca sú za to, aby takéto „alternatívne“ média boli zakázané!

Áno, ide o tie média, ktorých jednotlivých „novinárov“ nazval Fico, že sú, teraz citujem – „presstitúti“

Fico ich vtedy takto nazval preto lebo títo „žurnalisti“ s týchto „objektívnych“ médií napísali čokoľvek, čo im bolo prikázané od ich majiteľov a hlavne ak im za to bolo dobre zaplatené!

Takže v prípade, že sa im za to dobre zaplatilo, tak o akejsi výhrade v ich svedomí, nemôže byť ani reči!

Oni nepovedali, tak toto teda nenapíšem za žiadne peniaze lebo sa mi to vnútorne prieči…NIE!

Oni napísali alebo napísali, ak nebolo dobre zaplatené, ale úplne opačne, teda proti tomu, kto nezaplatil dostatočne, ale žiadal, aby napísali!

Všetci si pamätáme, aký vtedy tieto média rozvírili humbug proti Ficovi lebo si dovolil o nich povedať pravdu!

Ja toto bez pripomienok vnímam, ako úplnú pravdu!

Všetci vieme, že od tej chvíle, všetci títo, Ficom za „presstitútov“ označení, voči Ficovi ešte viac pritvrdili, a až do dnešných dní, sa nevedia toho zbaviť!

Následne, keď ich rétorika, keď ich „objektívna“ žurnalistka voči Ficovi/SMER-SD, sa ešte viac stupňovala, tak im Fico priamo na TB oznámil, že na ich otázky odpovedať nebude!

A div sa svete neboli to žiadne iné média, ako SME.sk, Aktuality.sk a Denník N!

Následne pred PV 2023 Fico a strana SMER-SSD oznámili, že sa nebudú zúčastňovať predvolebných debát v ich „objektívnych“ médiach – Markíza, JOJ!

A opäť.

Humbug lebo Fico vraj neznesie otázky na telo resp. Na telo, však Kovačič z TV Markíza?

No, ale čo sa nestalo?

Onehdy, na jednej zo svojich povolebných TB, sa istý Boris Kollár takto vyjadril smerom k „objektívnym novinárom“ – „Prosím, Odkiaľ ste? Prosím Vás pekne, niečo Vám chcem oznámiť. Smečko, enko, aktuality, od teraz, ani do budúcna Vám nebudem odpovedať na žiadne otázky. Pre nás za tých osem rokov som bol veľmi zdržanlivý, ale už nemusím byť. Za tých osem rokov, ste jedna Piar agentúra a vy ako redaktori, ste len propagandisti, takže Vám odpovedať nebudem!

BUM! Tak tu to máte, vy „objektívni žurnalisti“!

Jediný „malý“ rozdiel medzi Ficom a Kollárom je ten, že Fico sa týmto „objektívnym žurnalistom“, toto nebál povedať z pozície Predsedu Vlády SR v roku 2016 a povedal im priamo do očí presne toto, citujem – „Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky a stojím si za týmto výrazom.“ –   https://www.aktuality.sk/clanok/392952/fico-novinarom-niektori-z-vas-su-spinave-protislovenske-prostitutky/

Nehľadiac na to, že to bude mať (a aj mal, a stále má!) od tej chvíle na „objektívnej“ stráne médií ťažké, preťažké…

Zatiaľ čo Boris, sa takto otvorene vystúpiť voči „mienkotvorným“ médiám, odhodlal až po tom, čo na politickej scéne SR, po ostatných PV 2023, zaujal pozíciu politickej NULY!!!

Je jasné, že tieto média sa o neho teraz, keď je politická NULA, ani len neobtrú, maximálne tak nejaký bulvár…

Avšak podstata toho môjho článku spočíva v tom, že práca týchto médií nie je ani objektívna, ani vyvážená a hovoriť o nich ako o žurnalistoch, už vôbec nie je na mieste!!!

Týmto médiám, sa chrbtom otáča stále viac a viac politikov, politických strán, ale hlavne občanov SR!

Tieto média podľa môjho názoru čaká jednoznačný úpadok, ale nie z dôvodu toho, že im niekto, tak povediac, pôjde po krku, nebodaj, že ich niekto bude na silu zakazovať, to nie, ale ich úpadok bude prirodzený lebo ľudia už nebudú mať záujem o ich „objektívnu žurnalistiku“…

Viac k týmto „objektívnym“ médiám, na teraz, nemám čo dodať…

Autor: ferro/blog PravdaDovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *