Včera to začalo, dnes sa pritvrdzuje. Od rána do večera budeme počúvať len o abecedároch …

0

Od rána do večera budeme počúvať len o abecedároch LGBTQI++++.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Včera to začalo, dnes sa pritvrdzuje. Od rána do večera budeme počúvať len o abecedároch LGBTQI++++.

Rok po tragédii na Zámockej ulici v Bratislave sa podľa majiteľa Teplárne situácia na Slovensku nezlepšila. Práve naopak – LGBTI+ ľudia čelia ešte väčšej nenávisti.
Hoci sa po minuloročnom teroristickom útoku na Zámockej ulici v Bratislave stretol s obrovskou vlnou solidarity a podpory, zarážajú ho nenávistné komentáre na sociálnych sieťach, v ktorých ľudia posielajú LGBTI+ ľudí do koncentračných táborov. Majiteľ Teplárne Roman SAMOTNÝ otvorene hovorí o tom, že ani smrť Juraja a Matúša nezabránila niektorým politikom či cirkevným predstaviteľom v tom, aby strašili gejmi, lesbami či transrodovými ľuďmi.

Celý rozhovor

Majiteľ Teplárne Roman SAMOTNÝ

Včera to začalo, dnes sa pritvrdzuje. Od rána do večera budeme počúvať len o abecedároch LGBTQI++++.

Vraj sa ich situácia zhoršuje. Ja to ale nejak nepozorujem. Ako sa situácia zhoršila napríklad práve uplakanému Ilievovi? Má zlú prácu? Dostáva nižší plat len preto, že je gay? Nezdá sa mi. Naopak, dáva sa mu veľký priestor a diskutovať chodí dokonca na Úrad vlády, ako včera.

Nech sa nikto nehnevá, ale toto sú len náreky výraznej menšiny. Menšiny aj medzi inak orientovanými. Pretože normálny človek nemá potrebu verejne vykrikovať, čo má rád v posteli. Normálny človek to považuje za intímnu záležitosť, ktorú nepotrebuje každému vešať na nos. Nuž a tí, ktorí na seba potrebujú stále upozorňovať, ako Iliev, a stále sa štylizovať do role obete, by mohli spĺňať aspoň jednu malú podmienku – nech ako obeť aspoň vyzerajú. Pretože keď sa mi arogantný pánko v oblečíku, ktorý za svoje moderovanie dostáva mastnú výplatu, sťažuje, ako je na Slovensku prenasledovaný, tak dostávam záchvaty smiechu.

Marek Kurta / JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *