Ľuboš Blaha: TRNKA Z ESETU ODCHÁDZA ZO SLOVENSKA – BLAHOPRAJNÉ TELEGRAMY PROSÍM POSIELAJTE NA SÚMRAČNÚ

0

Ľuboš Blaha: ERIK KALIŇÁK VYŠKOLIL ČESKÉHO MODERÁTORA - A LIBERÁLNE KAVIARNE TERAZ KVÍLIA


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Krátke správy

 1. Po Solteszovi a Klusovi sa chystá zo Slovenska odsťahovať ďalší arcislniečkar – miliardár z Esetu Trnka. Predpokladám, že ide domov, do USA.
 2. A vraj odchádza kvôli Ficovi a Blahovi. Poprosíme všetkých tých, ktorí by nám za tento dobrý skutok chceli postaviť sochu, nerobte to, my sme skromní chlapci
 3. Ja len, že odchod miliardárov z Esetu zo slovenskej politiky bude dlhé týždne bujaro oslavovať celé Slovensko – prosím, zoberte so sebou aj tú svoju Tódovú. Pokojne aj so Záleskou. Dík
 4. Kisku odsúdil nezávislý súd na dvojročnú podmienku. Veľkou otázkou je, prečo iní daňoví podvodníci dostávajú basu natvrdo a Kiska nie? Toto je spravodlivosť?
 5. Kiska nielenže páchal ťažké daňové podvody, ale využil ich ešte aj na volebnú kampaň, čiže sa stal prezidentom neprávom. Ako sa hovorí v šteklivej nemčine, je to Unterwassermann.
 6. Keby usvedčili súdy z daňových podvodov člena obecnej organizácie Smeru trebárs v Belejovciach, tak by z toho boli dva týždne palcové titulky v liberálnych médiách.
 7. Ale odsúdia Kisku a médiá o tom buď nepíšu alebo odrazu predstierajú, že páchať daňové zločiny je vlastne záslužný čin. Oni si myslia, že to ľudia nevidia?
 8. Jedno mesto za mestom vyhlasuje kvôli migrantom výnimočný stav. V Bratislave si už pri Úrade vlády aj stávajú stany. Ako v pionierskom tábore – bravó
 9. Toto všetko je dôsledok strašného zlyhania Čaputovej vlády. Poprosíme našu drahú multikulti prezidentku, ktorá to zapríčinila, že by si tých svojich milovaných migrantov nasťahovala k sebe domov, lístok vlakom do Pezinka im radi preplatíme.
 10. Liberálne médiá písali, vraj by bola „strašná katastrofa“, keby som bol minister zahraničných veci. Ja len, že nič mi viac nezdvíha sebavedomie, ako keď vidím, ako sa ma boja – ďakujem z celého srdca
 11. Zahraničie. Pani Ursula z Bruselu pred časom písala, že ruské útoky proti energetickej infraštruktúre na Ukrajine sú „vojnové zločiny“ a „čistý teror“.
 12. Mňa by len zaujímalo, čo potom hovorí na to, že Izrael vypol v Gaze elektrinu a ide vyhladovať Palestínu. A ešte aj bombarduje civilné objekty. To nie je vojnový zločin? Ani teror? Len čisto logicky, hm?
 13. Je hrozné, čo spáchali teroristi z Hamasu, ale za to predsa nemôžu malé deti a ženy v Gaze, ktoré dnes umierajú kvôli izraelským útokom – to fakt chce tomuto niekto tlieskať? Za každé mŕtve palestínske dieťa prosím vysvieťme hrad do izraelských farieb – to vážne?
 14. Pani Ursula, možno by ste nám mohli vysvetliť, prečo v prípade Ukrajiny podporujete ukrajinských politikov, že bojujú proti okupácii svojho územia a v prípade Palestíny podporujete toho, kto palestínske územia okupuje – nejako mi to hlava neberie. Dosť zvrátené, či?
 15. Ale najsmutnejšia ľudská bytosť na svete je dnes rozhodne Volodymyr. Odrazu už nikoho nezaujímajú ani jeho dramatické výlevy ani jeho trápne žobronenie o zbrane. Ups

Pochopte to už konečne, všetci fundamentalisti z Palestíny, Izraela, Ukrajiny aj Ameriky – vojna nie je riešenie problémov. Vojna je problém.

Na záver krátkych správ len jedno: Mier!


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *