Pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých, ktorí nemajú argumenty.

0

pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: cudzinec

Právo končí tam,kde sa používajú dva metre … a tam začína extrémizmus …

Najprv pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.Napríklad z úst najúprimnejšieho politika na Slovensku J.Naďa,ktorý svojho času verejne priznal,že pri rannej toalete vidí v zrkadle opicu a dezoláta.

Muselo dôjsť k ruskej agresii voči Ukrajine ? Nemuselo.Stačilo oveľa skôr posudzovať podľa rovnakého metra americko-britskú agresiu voči Iraku či Afganistanu,alebo iné svojvoľné akty veľmocí vo svete.Zlý príklad má vždy viac nasledovníkov,ako dobrý.Hlavne tam,kde ide o záujmy veľmocí.A nepotrestané zlo priťahuje tých,ktorí sa radi v mene vlastného cieľa zla dopustia.

Izrael trpí útokom Hamasu.Štát,ktorý desaťročia realizuje na Blízkom východe politiku,ktorá je neraz v rozpore s medzinárodným právom,a svetové spoločenstvo sa tomu nemo prizerá.Každý rok sa nechávame fackovať spomienkami na holokaust.A stále sa prizeráme,ako sa rozširujú nelegálne osady na palestínskom území.Vždy je len otázkou času,kedy sa utláčaný vzoprie a povie si – dosť.Ako sa do hory volá,tak sa aj ozýva.

Na zamyslenie … ako je možné,že je dodnes izraelským hrdinom Aba Kovner,ktorý plánoval otrávenie šiestich miliónov Nemcov ako pomstu za holokaust ?

Zákonnosť na Slovensku ? O tú nejaví záujem žiadny politik

Mienkotvorné médiá aportujú banán v podobe plánovaného odchodu Š.Hamrana z vedenia polície a odvolania D.Lipšica z postu špeciálneho prokurátora.A nariekajú,že sa chystá deformácia práva,oslobodzovanie obvinených a podobne.Ak by to robili tzv.dezinformačné weby,okamžite by boli obvinené zo šírenia poplašných správ a vypnuté (počas vlády Matoviča,Remišovej a spol.určite).

Aká je realita ? Problémom nie je odchod Hamrana,alebo odvolanie Lipšica.Problémom je skutočnosť,že sa D.Lipšic dostal na post,pre ktorý nespĺňal ani základné kritérium bezúhonnosti.Počas pôsobenia Hamrana na poste policajného prezidenta sa trestné konania doslova spolitizovali,nehovoriac o absurdnosti v podobe častej prítomnosti médií na miestach zásahov polície.A to už nespomíname na opakované úniky informácií zo živých spisov,či „nespochybniteľné“ svedectvá kajúcnikov,ktoré by nemali šancu na úspech ani v tak skorumpovaných krajinách,ako Ukrajina,Albánsko alebo Taliansko.

Ficovláda ? A čo ste čakali po tisícoch obetí pandémie,opakovaných urážkach a vydieraní občanov s iným názorom ?

Tak,ako v roku 2006,ani dnes nie je príčinou problému vláda,ktorá vznikne pod vedením R.Fica.Naopak.Vznik tejto vlády je následkom arogancie jej oponentov.Nulovej úcty voči nositeľom iného názoru.Neschopnosti počúvať,vysvetľovať a argumentovať.A ohýbania práva v mene pomsty.

Ak môže byť podpredsedom vlády osoba s primitívnym intelektom,neschopná odpovede na triviálne otázky na úrovni znalostí žiaka základnej školy,alebo ministrom osoba,ktorá opakovane a vulgárnym spôsobom verejne uráža občanov,aké následky to prinesie ? Ak sa ústavný činiteľ s rukou na srdci hrdo hlási k neexistujúcemu národu a vlastný pôvod spomenie až na druhom mieste,čo to prinesie ?

V roku 2020 priniesla túžba po pomste vyvolaná dezinformáciami mienkotvorných médií k moci Matoviča a spol.V roku 2023 viedol rovnaký dôvod k návratu R.Fica a spol.Kto čím bojuje,tým aj padne.A nenávisť je nákazlivejšia,ako by sa zdalo.

Terorizovaná väčšina … 

Väčšinové obyvateľstvo je dlhodobo terorizované vydieraním zo strany menšín,čo celkom pochopiteľne vedie k popularite extrémistických strán.Prečo ? Neustále  sa  hovorí  o rešpekte  a pochopení  voči  menšinám.A  kedy  budú rešpektovať menšiny názor (aj odmietavý) väčšiny ?

Čím viac sa ustupuje menšinám,tým viac naťahujú ruku.A akékoľvek odmietanie pokladajú za diskrimináciu,v čom im výdatne sekundujú mimovládne organizácie.Dokedy ?

Alebo naozaj nikto nechce pochopiť,kam podobné praktiky vedú ? Ak k Vám bude donekonečna niekto chodiť a trieskať päsťou na dvere,že má má u Vás právo nažrať sa na Váš účet,jedného dňa trpezlivosť dôjde.Ak teda skôr nedôjdu prostriedky na podobnú „charitu“.

Namiesto záveru ….

Skúste sa zamyslieť,čo by povedali naši dedovia na to,že sa nám dnes po Slovensku premávajú vozidlá so štylizovaným znakom wermachtu.Asi by nám dali dve-tri po papuli a poslali nás do horúcich pekiel.Alebo pripomenuli peklo koncentračných táborov,ich obetí a beštiálnosti všetkého,čo priniesla druhá svetová vojna.Práve spomínaný znak dokonale ilustruje,že Nemecko sa nezmenilo.Akurát osprosteli tí,ktorí naivne veria úprimnosti okupovanej krajiny od konca druhej svetovej vojny,ktorá poslušne aportuje všetko,čo jej hodí … jej okupant.

(Obrazová príloha – zdroj:Pixabay)


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *