Mluvčí OSN UNICEF, James Elder – Izraelští bombometčíci už v Gaze roztrhali 447 dětí! Putinův návrh na příměří byl Západem odmítnut! Podle CIA islamističtí teroristé mezi sebou už přestávají válčit a spojují se!

0

mluvčí OSN UNICEF, James Elder-IZRAELŠTÍ BOMBOMETČÍCI UŽ V GAZE ROZTRHALI 447 DĚTÍ! Putinův návrh na příměří byl Západem odmítnut!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


AUTOR: Michael Svatoš

Když těsně před začátkem současné války v Izraeli zřejmě ruská raketa trefila smuteční tryznu na památku padlého ukrajinského vojáka ve vesnici Hroza, a roztrhala přes 50 smutečních hostí, včetně dítěte, česká média měla žně, a spílala hambu moskevskému Gosudarovi. A troubila občanům, že vyšetřovatelé OSN už míří na místo, aby zločin důkladně vyšetřili! Když včera 13. října v 08.33 českého času zveřejnil mluvčí OSN UNICEF, James Elder, že 447 palestinských dětí už v důsledku nejnovější vlny izraelského ostřelování a bombardování Gazy přišlo o život, a desítky tisíc dalších jsou v bezprostředním ohrožení života; a proto je třeba okamžité zastavení palby a vytvoření humanitárního koridoru, ta samá česká média o tom byla úplně po tichu; natož aby požadovala vyslání nějakých vyšetřovatelů OSN do Gazy. A raději šířila, podle izraelské vlády, neprověřenou informaci, že teroristé HAMAS sťali při svém útoku na kibuc i několik izraelských dětí!

Dítě je dítě, a zabíjení dětí jakýmkoli způsobem je nejhnusnějším zločinem. Riskovat ovšem roztrhání tisíců, nebo snad desetitisíců nevinných dětí, tzv. odvetným humanitárním bombardováním, za teroristické řádění pár tisícovek bojovníků za svobodu, bez toho, aby se mezinárodnímu společenství poskytl přiměřený čas, aby přijalo opatření, aby děti bombami roztrhány nebyly, tak to už je akt státního terorismu. A proto něm, a o jeho obětech nejspíš česká média raději neinformují! (Nalezená výjimka – redaktor Britských listů na své X.)

Včera vydal Mezinárodní výbor Červeného kříže toto prohlášení – Instrukce vydané obyvatelům města Gazy izraelskými úřady, aby okamžitě opustili svoje domovy, spolu s úplnou blokádou města, která brání všem dodávkám vody, jídla a elektřiny pro jeho obyvatele, nejsou slučitelné s mezinárodním humanitárním právem! Prohlášení MVČK opět česká média ignorovala!

Tiskový mluvčí německého ministerstva zahraničí Christian Wagner už totiž ráno zavelel západnímu demokratickému tisku, jak má psát, když oznámil, že Německo nepodporuje návrh UNICEF a dalších organizací a politiků na zastavení palby na Gazu, protože Izrael má podle mezinárodního práva, právo na obranu svých občanů! Podle současných vládců nové německé demokratické říše tak Izrael může zopakovat vyzkoušený nacistický scénář a zkusit umořit všechny obyvatele pásma Gazy, včetně dětí a žen, hladem, žízní, nemocemi a bombami, stejně jako nacisté zkusili v Leningradu!

Že je to v současném světě, který se konstituoval na troskách nacistické třetí říše, naprosto nepřijatelné, včera kupodivu jako jediný politik ze zemí bývalé protihitlerovské koalice tvrdil haagským tribunálem trestně stíhaný válečný zločinec Putin! Ten na summitu hlav zemí SNS v Kyrgyzstánu, (účast Ázerbájdžán, Bělorusko, Kazachstán, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán), přirovnal současnou blokádu Gazy a útoky na její civilisty, k nacistickým zvěrstvům při blokádě Leningradu, a požadoval ukončení těchto barbarských nacistických metod válčení. Putinův návrh na okamžité humanitární příměří v Gaze ale nebyl včera Radou bezpečnosti OSN přijat, protože prý neobsahoval odsouzení hnutí HAMAS. Brazílie proto připravila podle ruských instrukcí nový návrh, který už odsouzení HAMAS obsahuje! Zda ovšem nebude pozdě, se uvidí dnes večer, kdy Izrael hodlá zaútočit celou svou silou, jak oznámil.

Politika Západu bezvýhradně podporovat Izrael v jeho boji proti Palestincům všemi prostředky už nese první ovoce. Islamistické teroristické skupiny, které proti sobě v posledních 10 letech zuřivě bojovaly, a vraždily se mezi sebou tak intenzivně, že jim na boj proti Západu a křesťanům nezbývaly síly, se podle hlášení CIA začaly spojovat a kamarádit se mezi sebou. Rozepřím mezi islamistickými teroristy začíná být konec, a to je zejména pro země západní EU a jejich občany ta nejhorší možná zpráva. Ono není náhodou, že egyptský vládce as-Sísí, moudře nehodlá vpustit palestinské uprchlíky z Gazy na své území. Jen, co potřel vlastní egyptské teroristy, mu chce Západ a Izrael nahnat na území desetitisíce palestinských, infiltrovaných do davu 2 milionů běženců z Gazy. Kéž by i naši politici byli tak chytří jako as-Sísí, aby pochopili, že v současné politické situaci bude další vlna imigrace do EU nejspíš znamenat jen opakování evropského řádění islamistických teroristů v letech 2015-2018, se stovkami nevinných obětí! 


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *