21. júla 2024

To čo robíte, čo vystrájate, Vy politickí analfabeti. .. ?! Vy ste si nevšimli aká bola väčšinová vôľa Slovákov?

To čo robíte, čo vystrájate, Vy politickí analfabeti. .. ?! Vy ste si nevšimli aká bola väčšinová vôľa Slovákov?

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Autor textu: ferro/blog Pravda

Odkedy vnímam svet a dianie okolo seba, aj politicky, približne 40 pozemských rokov tomu nazad, som niečo také nezažil!

Nikdy som nezažil taký humbug okolo politických nominácií na členov novej Vlády SR, aký sa tu skrze „objektívne“ média rozvíril ihneď po tom, čo tri politické subjekty deklarovali, že sa rozhodli, že vytvoria novú povolebnú vládnu koaličnú väčšinu po tom, čo predseda víťazného politického subjektu dostal od Čaputovej poverenie na zostavenie novej povolebnej Vlády SR.

A keďže to neboli tie politické subjekty, ktoré si práve tieto „objektívne“ média vybrali v predvolebnom období, spolu s „apolitickými“ mimovládkami financovanými zo Západu/USA a spolu s „apolitickou prezidentkou“ Čaputovou, tak začali politicky prskať, politicky hádzať sebou o zem…

Tak sa Vás ešte raz pýtam, Vy politickí idoti, to čo robíte, to čo sa tak politicky natriasate, to čo tak politicky srdíte, čo sa tak politicky hrbíte ako podráždená mačka, to čo tak politicky prskáte ako nasrdení starý kocúr?

Vy ste si nevšimli aká bola väčšinová vôľa ľudu?

Vy chcete zmeniť vašim politickým idotským krikom vôľu ľudu?!

To si čo dovoľujete?

A teraz pozor, vy politickí idioti nezmierení s výsledkami PV 2023.

Budem vychádzať rýdzo s Ústavy SR.

Nebudem Vám ju tu citovať, to si naštudujte TU – https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/1992/460/

Takže naša Ústava SR jasne hovorí, že Predsedu Vlády SR vymenúva a odvoláva Prezident SR!

Že jedine na návrh Predsedu Vlády SR, Prezident vymenúva a odvoláva ďalších členov Vlády SR a poverí ich riadením ministerstiev!

A zbytočne nešpekuluje, nekuje špinavé politické pikle, ako ktorého nominanta nevymenovať!

Že jednotliví členovia Vlády SR sa zodpovedajú Parlamentu SR!

Čítate to správne, vy všetci dnes pobúrení politickí idioti, ktorí tak prskáte nad jednotlivými politickými nomináciami na ministerské pozície?!

Nie Vy, ale jedine a výhradne Predseda Vlády SR navrhuje jednotlivých členov Vlády SR, jedine on nesie za nich politickú zodpovednosť a jedine Parlamentu SR podliehajú títo členovia Vlády SR, na čele s Predsedom Vlády SR a nie Vám!

Teda nie vy ste zodpovední za to, aký nominanti budú sedieť na jednotlivých ministerských kreslách!

Nie vy za ich výkon práce, budete niesť zodpovednosť!

Ale jedine a výhradne ten, ktorý ich Prezidentovi SR predložil na vymenovanie!

On sa bude zodpovedať za výkon Vlády SR, ktorú si so svojimi vládnymi koaličnými partnermi vybral!

A ešte jedná veľmi dôležitá vec – Predseda Vlády SR resp. ten čo bol po PV Prezidentom poverený zostavením nielen novej vládnej väčšiny, ale aj zostavením nového vládneho kabinetu, tak on si so svojimi koaličnými partnermi vyberajú takých svojich nominantov, na základe toho, že na to dostali od voličov – obyvateľov SR v PV väčšinový mandát!

A vy politickí idoti, vy ste aký dostali od obyvateľov priamy mandát na to, aby vy ste rozhodovali, kto bude resp. nebude čelnom novej povolebnej Vlády SR, po akýchkoľvek PV?!

Vaša kompetencia je v tom jedná veľká absolútna NULA!!!

A vy dnes taká urazená parlamentná opozícia, vy sa čo tak politický čertíte?

Veď Vám budú poskytnuté všetky kontrolné pozície, či už v rámci Parlamentu SR alebo iných významných štátnych a verejných inštitúcií…!

Tak tu si poctivo vykonávajte svoju opozičnú prácu – kontrolujte vládnu väčšinu a prípadne prešľapy nám okamžite, aj napr. prostredníctvom TB, referujte!

A potom si občania – voliči s tými, čo si svoje vládne funkcie nevykonávajú, tak ako si väčšinovo Slováci želajú, veľmi ľahko a hravo poradia!!!

Záver:

Takže na záver už len stručne zhrniem, čo som vyššie v texte napísal.

Za všetkým tým, čo som vyššie v texte napísal si plne stojím, že takto by to v naozajstnej demokracii malo byť a teda všetko toto si zaslúži už len jeden komentár, že za tým všetkým nasleduje jedná VEĽKÁ BODKADovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *