Video-Iveta Michalíková: Neodídeme zpred paláca, kým prezidentka nevymenuje novú vládu!

0

Video-Iveta Michalíková: Neodídeme zpred paláca, kým prezidentka nevymenuje novú vládu!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Aktivisti na čele s Ivetou Michalíkovou dnes o 17ej organizujú občiansky protest pred prezidentským palácom v Bratislave, kvôli obštrukciám, ktoré prezidentka robí pri vymenovaní novej vlády, čím porušuje ústavu.

Rozhovory s Mimi Šramovou

Dnes je veľký deň pre slovenskú demokraciu. Občania sa zhromaždia pred sídlom hlavy štátu, aby vyjadrili svoj nesúhlas s nezákonným konaním prezidentky, ktorá odmieta vymenovať novú vládu, ktorá má podporu parlamentu. Tento protest je organizovaný aktivistami, ktorí bojujú za právny štát a rešpektovanie ústavy. Na čele tejto iniciatívy stojí Ivetka Michalíková, ktorá je známa svojou odvahou a energiou. Ona a jej spolubojovníci nás vyzývajú, aby sme sa pridali k nim a ukázali prezidentke, že si nenecháme ukradnúť naše práva a slobody. Nechajme sa počuť a vidieť, že sme silný a zodpovedný národ, ktorý si zaslúži lepšiu budúcnosť!

JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *