21. júla 2024

Video-Iveta Michalíková: Neodídeme zpred paláca, kým prezidentka nevymenuje novú vládu!

Video-Iveta Michalíková: Neodídeme zpred paláca, kým prezidentka nevymenuje novú vládu!

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Aktivisti na čele s Ivetou Michalíkovou dnes o 17ej organizujú občiansky protest pred prezidentským palácom v Bratislave, kvôli obštrukciám, ktoré prezidentka robí pri vymenovaní novej vlády, čím porušuje ústavu.

Rozhovory s Mimi Šramovou

Dnes je veľký deň pre slovenskú demokraciu. Občania sa zhromaždia pred sídlom hlavy štátu, aby vyjadrili svoj nesúhlas s nezákonným konaním prezidentky, ktorá odmieta vymenovať novú vládu, ktorá má podporu parlamentu. Tento protest je organizovaný aktivistami, ktorí bojujú za právny štát a rešpektovanie ústavy. Na čele tejto iniciatívy stojí Ivetka Michalíková, ktorá je známa svojou odvahou a energiou. Ona a jej spolubojovníci nás vyzývajú, aby sme sa pridali k nim a ukázali prezidentke, že si nenecháme ukradnúť naše práva a slobody. Nechajme sa počuť a vidieť, že sme silný a zodpovedný národ, ktorý si zaslúži lepšiu budúcnosť!

JNSDovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *