Ľuboš Blaha: RIŠKO PUSTIL BALÓNIK, BYE-BYE SASKA

0

Ľuboš Blaha: KVÔLI NIM ZOMIERALI NEVINNÍ ĽUDIA A ONI TU EŠTE BLIAKAJÚ PO NÁS


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Sulík končí ako predseda SaS. Slovensko si ho bude pamätať ako súčasť šialeného dua Matovič – Sulík, ktoré zničilo náš štát.

 1. Zrekapitulujme si Sulíkovu kariéru. Je to neoliberálny sociopat, ktorý v živote bojoval iba za dve veci – za milionárov a za seba.
 2. Za 15 rokov v politike stihol rozbiť dve koalície, presláviť sa raňajkami s Kočnerom a vypiť bar v Dubaji. Gratulujeme.
 3. Ako minister tu robil cheerleadera Geissenovcom, svojej dcére organizoval výlety do Dubaja a prehajdákal státisíce eur
 4. Výsledkom bolo, že SaS-ka sa prepadla z nejakých 13% v prieskumoch na 6% a takmer kompletne ju zožrala diletantská PS-ka.
 5. Sulíka už majú plné zuby aj jeho vlastní. Kolíkovej včera na Markíze skoro slina vypadla, keď sa jej pýtali, či by chcela byť novou predsedníčkou SaS.
 6. Kolíková má charizmu mopu po celodennom upratovaní, ale ambícií má ako koza bobkov. SaS-ku by definitívne pochovala – Mária, ideš!
 7. Sulíkov vyvolený nástupca je zaťko Gröhling, tímlíder SaS pre vlasy a účesy, účesy, ach, tie účesy.
 8. Hrajú to na stranu odborníkov a na čele strany by mali kaderníka, ktorý plagioval ešte aj svoju diplomovku. Na smiech.
 9. Sulík dnes priznal, že za šéfa SaS chceli dať Korčoka a ten im to aj sľúbil a tak tomu prispôsobili kampaň.
 10. A bum, potom dal Korčok prednosť vlastným ambíciám, dal im košom a išiel kandidovať za prezidenta. Harakter.
 11. Ale toto sú neoliberálni pravičiari. Sociopati, ktorí myslia len na seba. A na prachy. Ako by ich jedna mať mala.
 12. Čo od nich čakať. Korčok je had, Sulík takisto, Gröhling detto. Akurát Kolíková nie je had. Ale hadica
 13. Po tom, čo tu SaS-ka napáchala spolu s Matovičom za ostatné tri roky, už nemá morálny nárok na existenciu – zaslúžia si peklo. A majú tam našliapnuté.
 14. A nieže Európsky parlament. Nieže hacienda v Austrálii. Nič také. Sulík si zaslúži trest za svoje zločiny.
 15. SaS-ka je po dnešku mŕtva strana. Odporúčam, nech si na svoje čelo postavia Bittó, nech je aspoň sranda. Nohavičky, bitky, bliakanie a tak. Skrátka – slovenský liberalizmus

Zbohom, SaS-ka, verte, že nebudete nikomu chýbať


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *