23. apríla 2024

Video-Martin Daňo-Jáíááj.. sa nemôžem dosmiať.. aktuality, denník Štandard, SME a ďalší – sú out… nepustili ich na tlačovku Andreja Danka….

0

Martin Daňo-Jáíááj.. sa nemôžem dosmiať.. aktuality, denník Štandard, SME


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Jáíááj.. sa nemôžem dosmiať.. aktuality, denník Štandard, SME a ďalší – sú out… nepustili ich na tlačovku Andreja Danka….

Keď toto robili niekdy mne – tak len stáli a smiali sa – teraz sa to deje im samým…. krása, nádhera, Andrej Danko – predseda SNS – má moju pochvalu dnes

Strana SNS pozvala novinárov na tlačovú konferenciu do svojej centrály na Šafárikovom námestí v Bratislave. Redaktorov denníka SME, Aktualít, Denníka N a portálu Štandard nepustili na tlačovú konferenciu. Zástupcovia médií ostali čakať pred dverami. Vrátnik sa každého novinára pýtal, z akého média je. Zástupcovia iných médií mohli ísť do tlačovej miestnosti, zvyšní novinári ostali čakať pred zatvorenými dverami.

“Pýtate sa ma, šéfredaktori Denníka N, SME a Aktualít, prečo tu nie ste? Lebo ste politické denníky mladého Šimečku. Ak chcete robiť politiku, tak tu nebudete nikdy na našej tlačovke”, vyhlásil predseda SNS Andrej Danko na tlačovej konferencii.

Medzi novinármi, ktorí ostali pred dverami, bol aj Zoltán, občan, ktorý sa chcel ísť pozrieť na tlačovú konferenciu. “Bol som aj na tlačovke Smeru, keď ju Matovič prerušil, tiež chodím do parlamentu a sledujem túto politickú situáciu,” dodal Zoltán, ktorý sa dovnútra nedostal.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *