Naši komedianti sa zase predviedli. Čo je vlastne  cieľom týchto umelcov? O slušnosti nemôže byť reči, Len bliakajú, nenávidia a klamú.

0

Naši komedianti sa zase predviedli. Čo je vlastne  cieľom týchto umelcov? O slušnosti nemôže byť reči, Len bliakajú, nenávidia a klamú.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: luna5

Vraj sú emotívnejší ako obyčajní ľudia. Lebo sú umelci. A umenie predsa pracuje s emóciami . Ja som si dlho myslela, že sú len afektovaní , to znamená že  trpia chorobou z povolania, no teraz vidím, že z ich strany  ide aj o značnú premotivovanosť.  Emotívne teliatka v progresívnom obale. Zase sa postarali o rozruch. Keď tu šafáril  Matovič, čušali. Teraz ich je počuť široko ďaleko. Vraj Šimkovičová zrušila výstavu fotiek s LGBTIQ tematikou. Tak poniektorí zošaleli a posielajú ministerke fotky, na ktorých sa bozkávajú s osobou rovnakého pohlavia. Napríklad Jana Kovalčíková s Janou Majeskou , Marek Majeský s Ľubošom Kostelným ( ten jediný ma dosť prekvapil) , Dominika Kavaschová s Andreou Bučko. Všetko známi umelci, ku ktorým sa staršia  herecká generácia nemôže ani prirovnať. Samozrejme, to myslím ironicky. Skôr je to tak, že čím menej znamenám, tým viac ma je vidno. K výstave: autorkou fotiek(mimochodom podľa mňa celkom  vydarených)  je Dorota Holubová , ktorá celú dezinformáciu poslala na svetlo božie.  Ako inak , na  sociálnej sieti sa posťažovala , že  bola zakázaná,  „Ahojte, dnes prvýkrát cenzurovali moje fotky zo série Neskrývaná láska a zakázali ich vystaviť vo verejnoprávnej inštitúcii (lebo podľa novej ministerky kultúry ide o LGBTI+ propagandu). Je to zvláštny pocit, nie príliš príjemný, ale o tri týždne uzrie svetlo sveta moja prvá autorská kniha práve s touto sériou a keďže si knihu vydávam sama, tak mi to ministerka kultúry a ani nikto iný nemôže zakázať.“

Napísala, ublížila a status už stihol zmiznúť. Ale slová žijú svojím životom  ďalej a zo Šimkovičovej robia  riadnu mrchu! Ospravedlní sa jej niekto ? Pokrivené charaktery asi sotva. Lebo medzitým  zareagovalo Slovenské národné múzeum , ktoré tvrdí, že výstava ani nebola v pláne.


Takže čo je vlastne  cieľom týchto umelcov? O slušnosti nemôže byť reči, Len bliakajú, nenávidia a klamú. Našťastie, väčšina slovenského  národa má jasno v prioritách a hodnotách. 


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *