23. apríla 2024

KDH je na plač. Najvyšší čas odstrániť z názvu kresťanské.

0

koláž-JNS-peniaze za ježíša- Majerský


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Kresťanskodemokratické hnutie si v krátkom čase uvedomilo svoju blízkosť k progresivizmu, a preto sa rozhodlo podporiť Ivana Korčoka, progresívneho kandidáta na prezidenta. Tento krok znamená odchod od tradičných kresťanských princípov a od ich vlastnej kresťanskej identity.

Ústrednú postavu kresťanskej viery Ježiša KDH podlo vymenilo za predstaviteľa progresívnej ideológie, prospechárskeho, pevného vo viere slúžiť komukoľvek. Po službe Mečiarovi, Dzurindovi, Ficovi, Sulíkovi si túto “ morálne nepoškvrnenú“ osobu osvojili Progresívci, so svojou zvrhlou, protislovenskou a protikresťanskou ideológiou, aby nakoniec bonbónik priložilo v každom čase a každej situácii sa prispôsobiace KDH.

Títo kresťanskí farizeji, zbožne kľačiaci pred oltárom a vzívajúci Boha svojimi krokmi pomáhajú vedome „vraždiť“ kresťanstvo na Slovensku.

Svojou voľbou popreli kresťanskú jedinečnosť ústavnej ochrany manželského zväzku muža a ženy a podporili zvrhlú progresívnu ideológiu so 70-imi pohlaviami. Pre kresťanov platia iba kresťanské princípy, Boh Ježiš, viera a vlastná integrita. Spájanie a podpora zvrhlej ideológie sú pre kresťanstvo neprípustné.

KDH je na plač. Najvyšší čas odstrániť z názvu kresťanské.

Autor: sk68/JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *