26. mája 2024

Je to až trápne, vyvážať problémy z národnej úrovne do EP

0

"Exportujeme svoje problémy do zahraničia," hovorí vicepremiér Peter Kmec


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Podľa opozičných predstaviteľov nám chodia z Európskej komisie kritické listy, Robert Fico je hanbou Európy a vysokopostavení nemeckí politici vraj volajú po našom vylúčení z Európskej únie, tvrdia predstavitelia opozície, ktorí využívajú na kritiku vlády aj pôdu Európskeho parlamentu. Tvrdenia, že nám chodia kritické listy a partneri nás vynechávajú z debát o Ukrajine, či o tom, že slovenská vláda pácha vlastizradu považuje vicepremiér pre Plán obnovy Peter Kmec za predvolebnú kampaň do eurovolieb.
“Je to až trápne, vyvážať problémy z národnej úrovne do europarlamentu,” hovorí a dodáva, že vraj už máme v zahraničí prezývku “národ bonzákov”.

„Exportujeme svoje problémy do zahraničia,“ hovorí vicepremiér Peter Kmec

O tom, či zrušenie Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry reálne môže priniesť stopku pre eurofondy, ale aj o tom, prečo KDH “otáča” a oroduje v Únii za to, aby nerobila kroky voči Slovensku, ale aj o tom, či bude Ursula von der Leyenová aj po voľbách šéfkou Európskej komisie hovoril v relácii TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou podpredseda vlády SR Peter Kmec.

TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *