24. júna 2024

Blaha: Slovensko sa rúti do katastrofy. Sme šampiónom eurozóny v zdražovaní, tiká bomba s hypotékami, klesá životná úroveň, Ódor nerobí nič, Čaputová rieši len seba

L. Blaha-CENZORI UŽ ZASE PRENASLEDUJÚ RÁDIO FRONTINUS - LEBO ZAVOLALI BLAHU!

L. Blaha-CENZORI UŽ ZASE PRENASLEDUJÚ RÁDIO FRONTINUS - LEBO ZAVOLALI BLAHU!

Zdielajte

SLOVENSKO: V nedeľu v TA3 zaznela od poslanca hnutia Sme rodina Petra Pčolinského zásadná informácia. Koalícia sa v januári dohadovala na predčasných voľbách a čelili Čaputovej sľubu, že voľby budú do leta. Ale Sulík sa zasmial a povedal, že budú v septembri a že Čaputovú vyrieši. Tak aj bolo. Čaputová zradila ľudí a kvôli tomu tu dnes nikto nevládne a Slovensko kolabuje, približuje podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha okolnosti pre, ktoré sa prezidentka rozhodla preložiť voľby na september.

Slovensko kolabuje v priamom prenose a Čaputovej vláda nerobí nič. Robert Fico to na TA3 povedal jasne – rútime sa do sociálnej katastrofy.

1. Ako je možné, že banky majú miliardové zisky a štát ich neprinúti pomáhať ľuďom s takmer dvojnásobnými hypotékami?

2. Ako je možné, že na východe Slovenska už nemocnice ani neošetria vaše deti, ale hlavná vec, že na Rómov a Ukrajincov sa posieľajú desiatky miliónov?

3. Ako je možné, že Čaputová ide na summit NATO odsúhlasiť zvýšenie výdavkov na zbrojenie bez akéhokoľvek mandátu?

4. A všetci sú ticho. Médiá riešia zakladateľa Hlasu Petra Kažimíra, na ktorého si dvorný Matovičov udavač Imrecze vymyslel kadejaké hlúposti, aby si u Lipšica vybavil nižší trest za svoje zlodejiny.

5. Matovič rieši len seba a vytvára koalíciu s Remišovou a Záborskou, aby v kampani mohol minúť trojnásobok toho, čo iní.

6. Remišová na vás bude vyskakovať aj z chladničky, slovenské medvede zo strachu radšej spáchajú kolektívnu samovraždu. Na ľudí sa vykašlú, hlavne, že dajú 9 mega na kampaň.

7. Ale nebojte, Kollár s Pčolinským majú pre ľudí riešenie. Ak vám banka zoberie byt, tak môžete ísť bývať pod ktorýkoľvek z Kollárových billboardov, ktoré Sme rodina postavila. Budete mať bývanie za facku. Od Borisa.

8. Ale k veci. V nedeľu v TA3 zaznela od Pčolinského zásadná informácia. Koalícia sa v januári dohadovala na predčasných voľbách a čelili Čaputovej sľubu, že voľby budú do leta.

9. Ale Sulík sa zasmial a povedal, že budú v septembri a že Čaputovú vyrieši. Tak aj bolo. Čaputová zradila ľudí a kvôli tomu tu dnes nikto nevládne a Slovensko kolabuje.

10. Čo tak asi Sulík urobil? Posadili si ju spolu s americkým veľvyslancom a vysvetlili madam, že v júli je summit NATO, kde sa bude schvaľovať zvýšenie výdavkov na zbrojenie.

11. Americké zbrojovky potrebujú zarábať, a tak tu v júli nemôže byť nová vláda Roberta Fica, len to nie – preboha. Zariaď to tak, Susan, aby boli voľby až v septembri.

12. A bolo vybavené. Ako v nejakej americkej kolónii. America First. A Sulík ešte dostal do liberálnej vlády aj svojich ľudí. Bravó!

13. Medzitým je Slovensko šampiónom eurozóny v zdražovaní, tiká bomba s hypotékami, klesá životná úroveň – a Ódor nerobí nič, akurát si skúša grimasy doma pred zrkadlom.

14. A Čaputová? Tá rieši len seba. Z Hamranovej polície si urobila súkromnú SBS-ku, lebo jej vynadal nejaký starček.

15. A nevinnej matke dvoch detí z Dubnice policajti nepomohli a odkázali jej, že nie je Čaputová, aby ju chránili. Pani Andrea je dnes mŕtva.Takto to dnes na Slovensku funguje.

Ak nie si papaláš ako Čaputová, nie si človek. Toto je Hamran, toto je Ódor, toto sú oni. Slovensko sa rúti do katastrofy – do strašnej katastrofy.

ZDROJ: Telegram Luboš BlahaUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *