Andrej Danko: Čaputová klame! Tu máte najlepší príklad

0
Danko: Prezidentka Slovenskej republiky klame!

Danko: Prezidentka Slovenskej republiky klame!

Zadržanie policajného exprezidenta Tibora G. je bezprecedentný zásah do predvolebného boja. Vyhlásila to Slovenská národná strana (SNS). Vyzvala prezidentku SR Zuzanu Čaputovú na podniknutie krokov, aby bol kabinet Ľudovíta Ódora ,,vládou odborníkov a nie Progresívneho Slovenska“.

,,Nikdy v histórii Slovenskej republiky sa nestalo, aby človek z vedúcich miest kandidátnej listiny bol demonštratívne zatknutý,“ uviedla SNS v stanovisku, ktoré TASR zaslala riaditeľka kancelárie predsedu Zuzana Škopcová. Je podľa strany zrejmé, že zásahom polície je narušený priebeh parlamentných volieb.

Prezidentka Slovenskej republiky klame

Podľa slov Andreja Danka, prezidentka Slovenskej republiky klame občanov, ak tvrdí, že zostavila vládu odborníkov. Najlepším príkladom je menovanie štátneho tajomníka na Ministerstve vnútra, člena Progresívneho Slovenska Martina Královiča a bratislavského nočného primátora Bratislavy. Prezidentka porušuje ústavu, pretože ústava jej umožňuje zostaviť vládu odborníkov, ale ak Ódorova vláda preukazuje politickú príslušnosť, prezidentka je povinná konať a musí bezodkladne odňať Ódorovi poverenie.

Z korupčnej trestnej činnosti

Bývalého policajného prezidenta Tibora G., ktorý je na kandidátke Smeru-SD, v piatok zadržali a obvinili v súvislosti s podozrením z korupčnej trestnej činnosti.

e-Report

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *