25. júla 2024

Diktatúra je nastolená . Sleduje nás TrollWall?

Zdielajte

23. augusta 2023 20:50 luna5/blog Pravda

Už nemožno pochybovať , že na Slovensku je totalitný štát. Odor je riadený Hamranom  a stal sa bielym koňom Čurillovcov. Hovorí sa, že  skutočnú moc v štáte má ten, koho nemožno kritizovať. Už dlhšiu dobu  si všímam, že o Čaputovej pokojne môžeme písať kritické blogy  a nič sa nedeje. Z toho som usúdila, že jej éra pomaly končí .Ale keď som nedávno zverejnila blog o Kolíkovej, hneď bol stiahnutý.  Vtedy som si pomyslela, hop, niečo za tým je. V blogu bol spomenutý aj Lučanský  a Kolíková  predsa patrila do  partie, bola prepojená s políciou, s našimi chlapcami. Teraz je jasné, že pocit ma nesklamal. Už to tu máme. Napríklad  aj v blogoch  Pravdy momentálne nemôžeme diskutovať. Dlho tu poniektoré známe firmy urážali ľudí kvôli názorom  a zrazu nikto nemôže nič napísať. Vraj  niekto rozhádzal stránky.  Niekto?? Nebude za tým už TrollWall?  Naša polícia totiž  začala spolupracovať do spoločnosťou  TrollWall , ktorej spoluzakladateľ Tomáš Halász  kandidoval za Progresívne Slovensko.  Halász podľa vlastných slov pomáha šíriť liberálne hodnoty v srdci Európy.  Je   organizátorom pre PS a poradcom pre kontakt s voličmi . TrollWall má za úlohu  poskytnúť  prístup k najnovším  technológiam na filtrovanie toxických a vulgárnych  komentárov. Super, vulgárne  nech sú odstránené , ale ktoré to majú byť tie toxické? To je tá správna otázka. Či tie, ktoré  odporujú  názorom progresívcov?

Halász vyhlasuje: “Výsledkom je efektívna správa profilov, takmer okamžitá reakcia na problémový obsah a celkové zlepšenie bezpečnosti komunít na sociálnych sieťach. Najťažšie je ustrážiť diskusiu na profiloch, ktoré generujú veľký počet komentárov. Naša technológia vie reagovať v priebehu sekúnd a zabráni tomu, aby sa nenávistné komentáre presadili a boli viditeľné na popredných pozíciách. V budúcnosti plánujeme zapracovať aj ďalšie pokročilé funkcie. Posvietiť si chceme aj na dezinformácie a hoaxy. Už dnes pracuje TrollWall s databázou konšpirátori.sk, no v odhaľovaní a potláčaní dezinformácií máme väčšie ambície.”

TrollWall skontroloval na slovenskom Facebooku už viac ako 2 milióny komentárov a skryl vyše 300-tisíc hejtov. Na manažovanie diskusií ho používa napríklad Denník N alebo kancelária českého prezidenta Petra Pavla.


Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *