26. mája 2024

Video: Erik Kaliňák – ŠÉFREDAKTOR AKTUALÍT P. BÁRDY JE POSADNUTÝ ROBERTOM FICOM!

0

ŠÉFREDAKTOR AKTUALÍT P. BÁRDY JE POSADNUTÝ ROBERTOM FICOM!

V strane SMER – SSD chápeme frustráciu a zlosť liberálnych novinárov z Aktualít, SMEčka či Denníka N za to, že ich obľúbenci ako Čaputová, Matovič, Heger, Kollár či Remišová na celej čiare pohoreli a Slovensko doviedli na pokraj chudoby. Ale za toto my v Smere naozaj nemôžeme. Porazila ich len a len vlastná hlúposť, lenivosť a zhýčkanosť mediálnou podporou mainstreamových médií, ktoré sa pri bezhraničnej obhajobe a obrane ich neschopnosti sami novinársky skompromitovali.

My nebudeme tolerovať politickú antikampaň šéfredaktora Aktualít pána Bárdyho len pár týždňov pred parlamentnými voľbami len preto, že stále nechce pochopiť a prijať zodpovednosť za to, kde aj jeho práca dostala Slovensko. Z Aktualít sa za posledné roky stal obyčajný politický leták Matoviča na zaslepené očierňovanie strany SMER – SSD a už piata kniha z ich dielne, namierená osobne proti Robertovi Ficovi, to absolútne potvrdila.

My sme to však zobrali s humorom, lebo s hlúposťou sa bojovať inak nedá a pánovi Bárdymu sme pripravili prázdny obal knihy o ňom, ktorý je tak prázdny, ako hodnota jeho novinárskej práce.

Pripravili sme preňho aj malé prekvapenie – podanie na štátnu komisiu pre voľby, pretože pán Bárdy hrubo porušuje zákon o voľbách tým, že Aktuality sa platenou reklamou vlastných klamstiev snažia manipulovať verejnú mienku a ovplyvniť výsledok parlamentných volieb.

Ako Smerácki vlci sme generácia, ktorá vyrástla v dobe hrubého porušovania základných ľudských práv a slobôd, cenzúry a mediálnej manipulácie a takéto trápne pokusy poškodiť stranu SMER – SSD bude tvrdo konfrontovať, pretože my sa zúfalých zbabelcov z liberálnych kaviarní naozaj nebojíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *