26. mája 2024

Luboš Blaha: PS JE EXTRÉM! Robert Fico dnes na tlačovke utrel zahraničných novinárov

0

Dr. Igor Bukovský: Progresívne Slovensko OLIZUJE NÔŽ a ťahá nás do PALEOLITU!


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Robert Fico dnes na tlačovke utrel zahraničných novinárov s takým prehľadom, že Slovensko tlieskalo. Toto je premiér a nie tie trasorítky z PS!

 1. Robert Fico sa nebojí postaviť za Slovensko, chce mier, má na prvom mieste Slovákov a má dlhoročné skúsenosti s riadením štátu.
 2. Jeho vyzývatelia sú dorastenci bez akýchkoľvek skúseností, ktorí sa len podhadzujú Washingtonu či Bruselu.
 3. Veď sa na nich kuknite – toto sú oni. Hellebrandt z PS neskrýva nadšenie, že si za svojho muža zobral „žabiaka“ z Brazílie.
 4. Kiež by mu trochu emócií ostalo popri žabiakovi aj na slovenských seniorov, o ktorých hovorí, že majú nadpriemerné dôchodky.
 1. Nie, on radšej ako pubertiak pobehuje so Štefunkom po Bratislave a bláznia sa ako infanti. Toto majú byť budúci ministri?
 2. Štefunkove firmy dodávali verejným inštitúciám brutálne predražené produkty – kde je Hamran? Toto je ten ich boj proti korupcii?
 3. Čaputová z PS si v New Yorku robí fotečky z toho, ako sa jej dotkol „veľký“ Volodymyr. Ten istý Volodymyr, ktorý žaluje Slovensko – a ona ani necekne. Stojí tam ako pubertálna žabka pri Justinovi Bieberovi.
 4. Biháriová má deti s Milom – fanatikom z Ministerstva vnútra. To je ten, čo šíri hoaxy o Smere v Bruseli.
 5. Kedysi boli Biháriová aj Štefunko veľkí bojovníci proti kapitalizmu, dnes kopú za neoliberálnych fanatikov, Globsec, USA a NATO.
 6. O Šimečkovi ani nehovorím. To je úplná nula. Pohŕda ním ešte aj Čaputová. Ten chlapec nemá na to, aby riadil ani detské jasle.
 1. Banda pubertiakov, čo chcú na Slovensku presadzovať sexuálne experimenty. Aby si Hellebrandt mohol so svojím žabiakom adoptovať deti.
 2. A aby si 14-ročné deti mohli meniť pohlavie, kedy si zmyslia. A aby sme tu mali 76 pohlaví a záchody pre transexuálov, intersexuálov a neviem-akých-sexuálov.
 3. Zastavme to, ľudia. Dnes ste videli Roberta Fica, ako bráni Slovensko pred rozbesnenými liberálmi zo Západu.
 4. Robert Fico je jediná šanca na záchranu Slovenska. Inak tu všetko zničia pobláznené decká hamburgerov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *