Video: Bludné názory madam Vášáryovej. Sme fašisti a spodina.

0

Bludné názory madam Vášáryovej. Sme fašisti a spodina.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor: luna5
Kedysi dávno som ju ako herečku mala veľmi rada, veď disponuje nesporne veľkým talentom. Môj obdiv trval až do chvíle, kým sa táto pani nerozhodla realizovať sa v politike. Dobre sa pamätám, ako v televízii obhajovala bombardovanie Juhoslávie vojskami NATO. Pani Magde chýba pokora jej sestry. Najnovšie sa pre portál Novinky.cz vyjadrila, že koalícia Smer, Hlas a SNS je to najhoršie, čo je možné si predstaviť.

Vraj slovenskí voliči nepochopili, že “… šlo len o zápas poraziť Fica, a jediný, kto mal šancu ho poraziť mal pán Šimečka.”

Vášáryová v rozhovore povedala, že veľká časť voličov Fica sú fašisti a spodina. “Existuje tu zhruba 35 % voličov, ktorí si želajú vrátiť vývoj späť. Snívajú o minulosti, sú proti Európskej únii, chcú mier za cenu zničenia Ukrajiny. Vôbec si to neuvedomujú. Chcú všetko úplne inak, než ako to je. Tretina občanov vníma Slovensko úplne inde, než kde naozaj je.”

“Tretina obyvateľov sa cíti stratená a Slovensko pritom nikdy nebolo bohatšie. My totiž chceme byť chudobní, my chceme byť obeťou. My nie sme nikdy za nič zodpovední, vždy sme obeťou.”


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *