Ľuboš Blaha: ORGANIZUJE ZUZANA ČAPUTOVÁ ŠTÁTNY PREVRAT?

0

Ľuboš Blaha: ERIK KALIŇÁK VYŠKOLIL ČESKÉHO MODERÁTORA - A LIBERÁLNE KAVIARNE TERAZ KVÍLIA


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Čaputová sa úplne utrhla z reťaze. Kvôli Huliakovi nechce vymenovať celú vládu – to pochopiteľne nemôže. Nemá na to mandát. Jej správanie začína naberať rozmery vlastizrady.

 1. Ak bude takto flagrantne porušovať ústavu, do ulíc vyjdú desaťtisíce.
 2. Ignorovať výsledky volieb a hľadať si pubertálne zámienky na to, aby sa pri moci ďalej držal jej avatar Ódor, to je čistý majdan. Bohapustý puč.
 3. A myslím, že ľudia toho už majú plné zuby. My sme v rekordnej rýchlosti zložili vládu a Čaputová bráni jej nástupu – len preto, že nejaký minister má iný názor ako ona. To čo je?!
 4. Však uvidíme, čo bude robiť, keď sa zdvihne ulica. Prezidentka ženie spoločnosť na pokraj občianskej vojny namiesto toho, aby rešpektovala výsledky volieb a upokojila Slovensko.
 5. Vo Washingtone a osobitne v New Yorku na Piatej Avenue vás určite pochvália, madam, možno aj nejaký pamlsok prihodia… ale na Slovensku budete symbolom zrady ešte niekoľko generácií.
 6. Mám však aj príjemnejšie novinky. V Česku sa podarilo profesorovi Petrovi Drulákovi vyhrať súd nad Ústavom medzinárodných vzťahov, ktorý ho vyhodil iba preto, že má iný názor na konflikt na Ukrajine než vládna propaganda. Bravó!
 7. Ukazuje sa, že celý ten americký lynč proti ľuďom, ktorí chcú mier, bol od počiatku prejavom totality. Neoliberálni inkvizítori prehrali!
 8. Aj u nás ľudí vyhadzovali z práce za iné názory. Petr Drulák vyhral za nás všetkých. Tak sa to robí, do psej matere, vy fašistické beštie!
 9. Ešte vtipnejšie je to, čo sa bude diať v Národnej rade. Keď ma zvolia za podpredsedu parlamentu, Progresívci vyhlásia trojdňový kaviarenský smútok
 10. To musí strašne bolieť, že ten ich nenávidený Blaha bude mať protokolárne piaty najvyšší post na Slovensku. Mne na funkciách nezáleží, ale na tomto sa fakt dobre zabávam
 11. Dobrý postreh má Judita Laššáková. Vo vedení parlamentu nie je jediná žena a feministické Progresívne Slovensko to môže ľahko napraviť.
 12. Pokiaľ viem, Šimečka nie je žena, aj keď pri tých Progresívcoch nikdy neviete – možno sa ráno zobudí a povie si, že je jedno zo 76 pohlaví, ktoré si vymysleli. Alebo luster. Či mončiči. Jeden pri nich nikdy nevie.
 13. Ale ak je muž, pýtame sa, prečo tuná progesívny Michal neprepustí svoje miesto nejakej žene? Majú ich tam dosť. Taká Biháriová. Plaváková. Či Jaurová.
 14. Alebo Stohlová – áno, Stohlová bude najlepšia, to sa výborne zabavíme, keď bude klásť kvety k výročiu vzniku Česko-Slovenska, o ktorom ani nevie, kedy vzniklo a kto ho založil. Možno, teliatko božie, položí vence k soche Svätopluka
 15. Tak čo, Michal, hecni sa a ukáž, že si chlap, či nechlap, či ako tomu v kaviarniach hovoríte Ukáž, že o progresivizme len netáraš 😉

Krásny večer, priatelia, prosím buďme pripravení vyjsť masovo do ulíc, ak Čaputová bude chcieť dokonať svoj prevrat


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *