Keby neboli tí slovenskí voliči, tak by sme vyhrali tie voľby…….

0

Keby neboli tí slovenskí voliči, tak by sme vyhrali tie voľby


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


ORACLE911BLOG

Teraz liberál-fašisti z radu korporátnych médií, „umelcov“, politikov a politických mimovládkárov v totálnom hysterickom záchvate obviňujú z výhry Fica a z vlastnej prehry kdekoho a kdečo len nie seba. Preto je len otázka času nielen to, že zaujmú nielen tento postoj na verejnosti a budú to dávať najavo, ale v istom momente aj jeden z nich chrstne do tváre voličom, čo si o nich myslí.

Prečo to hovorím?

Nie kvôli vyhláseniu Vášaryovej na adresu voličov (ten o spodine a fašistoch), alebo Lucie Ďuriš Nicholsonovej na adresu politikov, ale kvôli tomu, že je to prirodzený vývoj ich „myšlienkových“ procesov. A keď sa to stane, tak cca polovica národa okamžite uvidí, čo sú v skutočnosti zač a „rozmaznané decká s obrovskými do krajnosti nafúknutými egami a s nulovou sebareflexiou“ bude ešte ten pozitívnejší názor na nich. Tí, ktorí nevolili PS, tak sa zhnusia a začnú hľadať zdroje informácií, ktoré sú skutočnou alternatívou ku korporátnym médiám. Problémom sú práve tí, ktorí nielen urobili z názorov a politiky PS a „podarenej“ aktivistky z Pezinka súčasť svojej osobnosti, ale sami seba aj považujú za niečo viac, než sú tí, ktorí majú na veci iný názor (taký človek nie je vyzretý a @popolvar67 mal pravdu, keď hovoril o vnútorných besoch). Dodávam, že ľudia sú vlastnými strojcami šťastia, ale pre takýchto ľudí sa zrúti svet.

Ako sa to prejavuje v začiatkoch?

Nie tým, že Fico nielen dáva najavo, čo si myslí o novinároch v zamestnaní korporátnych médií a o samotných korporátnych médiách, alebo tým, že prakticky s nimi prestal komunikovať, či rovno tým, že oznámil mená nominantov Smeru na ministerské pozície cez sociálne siete (čo rozžeravilo tú čvargu do biela), ale to, že do politických relácií pozývajú len liberálov, ktorí vo svojom hysterickom záchvate začali zaujímať čoraz extrémnejšie postoje a začali brojiť proti tým, ktorí len naznačia, že s nimi nesúhlasia resp. môžu sa mýliť, t.j. zatvárajú sa do vlastnej bubliny.

Ako sa to skončí?

photo_2023-10-16_11-54-55

Ich totálnou informačnou likvidáciou, lebo v lepšom prípade sa ľuďom len zhnusia a odvrátia od nich pozornosť a vyvodí sa proti niektorým predstaviteľom liberál-fašistickej čvargy aj trestnoprávna zodpovednosť, a v horšom prípade ich zbijú na verejnosti a môžu sa potom ísť sťažovať na lampáreň, alebo rovno lynč so všetkým tým, čo k tomu patrí (bol by som nerád, keby si s nimi niekto takto špinil svoje ruky, lebo násilie problém nevyrieši a tá mŕtvola zas nemá tú cenu). Dodávam pre tých, ktorí si myslia, že oni vyjdú z toho ľahko to, že liberál-fašistom sa nielen svet obráti naruby kvôli tomu, že všetko, za čo bojovali, sa premení na prach a začne sa im to sypať na hlavu, ale aj ich pánko z anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne ich nebude ťahať z tej šlamastiky, v ktorej sa ocitli vlastným pričinením a to aj napriek tomu, že hoci poslúchali na slovo, ale nesplnili zadanie s tým, že podľa posledných správ aj samotný pánko musí riešiť svoje vlastné existenčné problémy.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *