25. februára 2024

Video-Judr. Harabin-Lipšicovi tečie nie do topánok, ale do „gatí“.

0

Judr. Harabin-Lipšicovi tečie nie do topánok, ale do "gatí".


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Milí priaznivci,
keď Lipšicovi tečie do topánok, tak zvolá tlačovku. Odprezentuje kolosálne nezmysly. Jeho presstitúti potom nimi zavádzajú verejnosť. Za posledné dva týždne tak urobil dvakrát. Prvý raz keď jeho mainstreamové stádo unisono klamalo, že nahrávka, na ktorej sa prokurátor Repa dohaduje s obvineným Kučerkom je vraj zmanipulovaná. Odvolávajúc sa na posudok kriminálno-expertízneho ústavu. Tomuto ústavu však nedodali originál nahrávky, ktorou disponuje generálna prokuratúra, ale s podlým úmyslom požiadali o nahrávku stranu Smer, ktorá disponovala iba jej časťou a použila ju na tlačovej konferencii. Smer v dobrej viere vyhovel, ale upozornil, že pre počuteľnosť na nej urobil úpravy šumu a hlasitosti. Lipšicovci nahrávku preskúmali spomínaným ústavom, ktorý prirodzene skonštatoval, že na nej boli robené úpravy.

Lipšicoví presstitúti hneď unisono priniesli bombastické titulky, že kriminálno-expertízny ústav zmanipulovanosť nahrávky potvrdil. Verejnosti, ale nepovedali, že manipulácia sa týkala len úpravy hlasitosti a šumu a nie obsahu. S perfídnymi podvodmi môže Lipšic uspieť iba za pomoci spolupáchateľov z radov presstitútov. Každý príčetný novinár by si expertízny posudok prečítal a zistil by, akú podvodnú habaďúru Lipšic nachystal. Pred pár dňami podobný podvod s presstitútmi zopakoval druhýkrát. Stalo sa tak, keď minister Šutaj-Eštok podal trestné oznámenie pre poskytnutie tzv. ochrany Čurillovcom. Lipšic očividne klamal, že jeho špeciálni prokurátori s Dlugošovou, vedúcou úradu pre ochranu oznamovateľov, museli priznať Čurillovcom štatút chránených osôb. Pritom išlo nesporne o účelové konanie cez Čaputovej kolegyňu zo Sorosom platenej mimovládky Via Iuris. Presstitúti, Lipšicovi spolupáchatelia, ho opäť v médiách unisosno vyviňovali jeho citáciami, že prokurátori špeciálnej prokuratúry museli “Čurillovcom” priznať ochranu lebo, ak sa podá kvalifikované oznámenie a príslušná žiadosť, tak sa inak konať ani nedá.

Podľa tvrdenia advokáta Paru pritom dvaja z Čurillovcov oznámenie ani nepodali! Samotný Čurilla sa odhodlal byť dôležitým oznamovateľom až dva mesiace po vznesení obvinenia určitým osobám …. a ďalší Čurillovec ešte ani nevypovedal a už sa podpísal pod trestné oznámenie “vydarenej skupinky”. Advokát Para sa opodstatnene pýta, AKÉ KVALIFIKOVANÉ OZNÁMENIE PODALI? A ak žiadne, prečo im ÚČELOVO bola priznaná ochrana? Otázky ako Para, presstitúti Lipšicovi pochopiteľne nekládli. Pretože ako spolupáchatelia jeho trestnej činnosti nechránia len jeho, ale aj seba. Klamaním verejnosti si však beztrestnosť nezabezpečia. Táto trestná činnosť sa bude posudzovať podľa spisu, nie podľa toho čo natárali v médiách.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *