25. februára 2024

Video-M. Heredoš. Vyzývam progresivistickú hlavičku – pána Valla – ktorého na magistrát dotlačil ESET, aby sa spamätal a prestal robiť Bratislave hanbu!

0

M. Heredoš. Vyzývam progresivistickú hlavičku - pána Valla - ktorého na magistrát dotlačil ESET, aby sa spamätal a prestal robiť Bratislave hanbu!


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Vyzývam progresivistickú hlavičku – pána Valla – ktorého na magistrát dotlačil ESET, aby sa spamätal a prestal robiť Bratislave hanbu!

To, čo robí na Vajanského nábreží je na posmech už každému! Namiesto toho, aby dal Vajanského nábrežie a slávny cyklopruh do pôvodného stavu, on tam osádza reflexné stĺpiky a vysmieva sa občanom ďalej!

Pán Vallo, zverejnite prosím tri veci:

1) Chodíte na stretnutia s občanmi s ochrankou, pretože sa bojíte nahnevaných bratislavčanov tak ako naposledy v Starej tržnici v Bratislave?

2) Zverejnite list/žiadosť, ktorú Vám zaslal koncom novembra 2023 oficiálne Dopravný inšpektorát Bratislavy, kde Vás žiada dať Vajanského nábrežie do pôvodného stavu a cyklopruh odstrániť! Zverejnite ich žiadosť!

3) Zverejnite dopadovú štúdiu „Cyklisti v zime“, aby sme vedeli ako silno bude cyklopruh využitý a kde budete odhŕňať – na ktoré strany – takú maličkosť, sneh!

Ďakujem Vám v mene verejnosti!

P.S. Zdieľame, to sa mu dostane až do kancelárie magistrátu, tieto otázky!

MIRO HEREDOŠ


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *