29. februára 2024

Ostatný politický víkend v „objektívnych“ médiach, na čele s politicky „nezávislou“ RTVS, jasne ukázal, ako je dnešná opozícia mentálne znevýhodnená

0

Ostatný politický víkend v „objektívnych“ médiach, na čele s politicky „nezávislou“ RTVS, jasne ukázal, ako je dnešná opozícia mentálne znevýhodnená

Zdielajte

👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Ostatný politický víkend v „objektívnych“ médiach, na čele s politicky „nezávislou“ RTVS, jasne ukázal, aký sú tí dnešní opozičníci doslova idioti!

Idioti preto, čo sa snažia slovenskej verejnosti nahovoriť!

A moderátori v rôznych víkendových politických debatách-  RTVS/TA3/TV Markíza…NIČ!

Len počúvali s vážnosťou v tvári, tie opozičné dristy, doslova idiotizmy.

Zvlášť ma „pobavila“ Jančkárová, ktorá v relácií RTVS v O minút 12, neviem prečo sedela v strede a nesadla si rovno vedľa opozičného diskutujúceho, akéhosi Čaučíka z KDH?!

Lebo ona bola až očividne jednostranne na strane opozičného diskutujúceho a teda jej miesto nemalo byť v strede, ale tesne pri Čaučíkovi!

No a potom doslova idiotská opozičná bomba vybuchla v relácií TA3 – V politike, kde akýsi bývalý OĹANO poslanec, dnes hrdý Saskár resp. Šaškár  – Krúpa, bez začervenania na otázku Dírera (bol akýsi onakvejší, ako po minulé tieto jeho relácie, ani v predslove nespomenul Blahu, ba aj Čaputovej naznačil, žeby sa mala inšpirovať maďarskou prezidentkou, ktorá v piatok rezignovala…), prečo za ostatné 3 a ½ roka, čo boli pri moci, nedovyšetrovali a nedostali pred slovenské súdy tie „Smerácke kauzy“, ktoré teraz vraj kvôli novému Trestnému zákonu, nebudú dokonané (?), tak tu Krúpa vytiahol takýto opozičný idotizmus : – Krúpa povedal, že to nemohli robiť poriadne a dostatočne rýchlo lebo im v tom vraj niekto hádzal polená pod nohy!

Počuješ občan – volič SR?!

Takže podľa Krúpu – Matovič hádzal Mikulcovi polená pod nohy, Mikulec hádzal polená pod nohy najskôr Kovaříkovi a následne Hamranovi a preto oni všetky tieto „Smerácke kauzy“ akosi nedokázali dotiahnuť do konca, teda pred slovenské súdy do konca svojho, predčasne ukončeného, volebného obdobia!

Toto je čo za idiotizmus?

Nuž aby bolo jasné a musí to nahlas zaznieť, pravda je taká, že celá bývala „vládna“ koalícia, sa dostala k moci len preto lebo, ako bývala opozícia vo volebnom období 2016-2020, dennodenne na tlačových besedách skrze zapredanecké média, masírovali verejnú mienku tým, že nielenže SMER-SD je za vraždou novinára a jeho priateľky, ale že počas svojich, takmer 12 rokov vlád, rozkradli 30 miliárd eur!

A na všetky tieto vtedy svoje tvrdenia, tvrdli, že majú na to neprestrielné dôkazy a fakty, a že keď ich ľudia budú v PV 2020 voliť, tak oni tieto dôkazy predložia okamžite OČTK a tie nebudú mať ťažkú prácu, aby dostali pred súdy a následne do väzieb – Fica, Kaliňáka, Pellegriniho, Gašpara…

A čo sa po PV 2020 stalo?

Nuž NIČ!

Ani jeden jediný priamy dôkaz na Fica a spol., že rozkradli 30 miliárd eur!

NIČ! Zhola nič!

A tak sa museli dať na cestu neústavnosti a nezákonnosti skrze kajúcnikov, ktorí boli naozaj zločincami, ale títo neboli ich politické ciele, a tak s nimi podlo pracovali, aby len nejakú tu špinu, čo na tom, že vymyslenú, nahádzali na Fica, Kaliňáka, Gašpara…

Takže áno, všetko sú to dnes len také politické opozičné idiotizmy, ktoré nemajú rozumný základ!

Oni sa tvária, akoby po PV 2020 do PV 2023 tu nebolo nič!

Akoby tu bolo počas týchto rokov, politicko-vládne vákuum a dnešná vládna koalícia sa ujala moci akoby opäť po sebe, po skončení ich Vlády v marci 2020, po PV 2020, ktoré a konali 29. februára 2020!!!

Myslím, že už stačilo, a že minimálne do politických diskusných relácií uvádzaných v/na RTVS, by mali zasadnúť noví, absolútne apolitickí moderátori, ktorí by moje vyššie dôkazy o politickom idiotizme dnešnej opozície, im slušne, ale priamo do tváre vpálili!

Lebo, čo je veľa, to je veľa!

12 februára 2024 15:01 ferro


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *