12. apríla 2024

ČO UKÁZALO PRVÉ KOLO? Že dezinfo scéna dokáže oklamať 958 393 voličov

0

dezinfo scéna dokáže oklamať 958 393 voličov/JNS


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Že bratislavská kaviareň, sorosovské progresívne mimovládky, herci, instagramoví panáčikovia a predajní novinári dokážu oklamať 958 393 voličov a vytvoriť ilúziu, že človek bez chrbtice a zjavný globalistický vojnový štváč je najsprávnejší kandidát na prezidenta

Že byť len chrumkavý a fotiť sa na traktore a s tetami v kulturákoch nestačí, že voliči Smeru a Hlasu sú bez vlastencov opäť (po koľkí raz) bez zubov. Že treba sa jednoznačne, bez obalov postaviť na stranu Slovenska a vysvetliť ľuďom, že voľba proamerického trolla znamená vojnu s Ruskom, našich vojakov na fronte, ekonomickú a morálnu skazu vlasti.Že byť v konflikte s celým hlavným prúdom znamená ohraničenie svojho politického výtlaku na 12% v prvých (2019) aj druhých (2024) prezidentských voľbách.

Že národné a konzervatívne hlasy jednoducho nestačia na to, aby bol kandidát reálne zvolený za slovenského prezidenta.

Že slovenskí Maďari si musia uvedomiť, ktorý z kandidátov zastupuje ich mentálne a politické nastavenie. Preto sa musia jednoznačne rozhodnúť, či budeme sluhami Bruselu a Washingtonu, alebo pôjdeme podobne ako náš južný sused vlastnou suverénnom cestou mieru a spolupráce so všetkými štátmi.

Že miniatúrni kandidáti s 1-2% sú skôr na smiech ako reálnym prínosom. Odporúčam im k voľbám sa ďalej ani nevyjadrovať a uzamknúť svoje politické ambície do trezora.

Že všetky vlastenecké hlasy – teda národniari, ľudáci, konzervatívci, ale aj sociálni demokrati teraz musia zahodiť svoje nafúknuté ego a spojiť sa v druhom kole za záujmy občanov Slovenskej republiky.


Že v druhom kole sa rozhodujeme medzi VOJNOU A MIEROM. Medzi tým, či nás globalistický poskok vrhne o vojny s Ruskom, či bude z prezidentského paláca ďalších 5 rokov vychádzať len protislovenský štekot a rétorika zradcu, alebo budeme mať prezidenta, ktorý upokojí spoločnosť a najmä našich otcov, synov, bratov, manželov a partnerov nezatiahne do vojnového pekla.

Že v druhom kole je vlasteneckou povinnosťou ÍSŤ VOLIŤ!

Lukáš Machala TG


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *