30. mája 2024

„Pyroman“ Šimečka vyzýva hasiť, čo sám zapálil

0

„Pyroman“ Šimečka vyzýva hasiť, čo sám zapálil


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Z času na čas sa na verejnosti objavujú správy o chorých jedincoch, čo sa ukájajú pohľadom na oheň, ktorý sami vyvolali. Niektorí z nich svoju úchylku obohacujú ešte aj o uplatneniachtivosť. Len čo oheň prepukne, tlačia sa medzi prvých, čo ho idú hasiť.

Medzi uplatneniachtivých „pyromanov“ patrí aj samozvaný vodca slovenskej opozície Šimečka najmladší. Pár dní chodil do Bruselu zakladať proti-slovenské ohne. Súdiac podľa listu EK určenému vláde SR už horia. Horia nám vraj peniaze z Fondu obnovy. Pyroman prežíva živočíšnu slasť. Aby slasť bola dokonalá, uplatneniachtivý Šimečka teraz vykrikuje na bombastických tlačovkách „horí, horí !“. Vyzýva vládu SR, aby prestala vládnuť a utekala do Bruselu zachraňovať , čo sa ešte dá. Šimečka vyzýva samotného premiéra Fica, aby sa tam išiel osobne kajať, odprosovať, robiť zo seba hasiacu handru.

Podstatou problému „horiacich“ peňazí z Fondu obnovy je samozrejme dezinformácia, – našimi a zahraničnými slniečkármi rozšírený súbor poloprávd a lží. Predovšetkým sa týkajú okolností a dôsledkov schválenia novely trestného zákona. Napríklad, že novela TZ bola schválená protiústavným spôsobom -zrýchleným konaním. Je to lož. ÚS neústavnosť zrýchleného schvaľovania TZ nenamietal. Ďalej napríklad, že sa po novelizácii TZ nebude mať kto venovať stíhaniu zločinov proti ekonomickým záujmom EU. Je to lož. Kým v rámci ÚŠP sa euro-kriminalite venovalo 30 prokurátorov, teraz to bude na úrovni GP a krajských prokuratúr až 72 prokurátorov. No a naostatok, že vraj sa špeciálnym prokurátorom odobrali spisy a pridelili iným prokurátorom, ktorí sa s nimi budú od piky nanovo zoznamovať. I to je lož, lebo spisy prípadov, ktoré sú už na súde alebo v ktorých boli podané obžaloby, zostali pôvodným prokurátorom. Brusel argumentuje aj akýmisi dvoma prokurátormi, ktorí vraj z prokurátorských pozícií zmizli nevedno kam. – Toto, už nie je ani lož, to je komická mega-konšpirácia. Žiadni takýto prokurátori neexistujú. Všetci ďalej v slovenskej prokuratúre pôsobia. Dokonca v prokuratúre ďalej pôsobí aj D.Lipšic, teda bývalý špeciálny prokurátor samotný.

Hasiť v Bruseli nezmysly, aké tam ako suché raždie podonášali Šimečka a spol. by na úrovni premiéra bola zbytočná strata času. Zaoberať sa nezmyslami -to je práca pre špeciálne cvičených, extrémne trpezlivých úradníkov podriadených ministrovi Suskovi, Blanárovi a Kmecovi. Nie je to ich voľba, ale robotu si nevyberáš. Bruselskými nezmyslami sa zaoberajú aj naši mejnstrímoví novinári. Aj u nich je neraz iba robota, -no medzi novinármi sú aj takí „hujeri“, pre ktorých sú protislovenské bruselské „špeky“ celoživotná sebarealizačná šanca.

Držím im palce. A želám, aby ich „pyroman“ Šimečka zásoboval dostatočným počtom horúcich či horiacich euroatlantických absurdít, dezinformácií a konšpirácií.

Autor: dedic


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *