26. mája 2024

Opozícia vedie proti Slovensku vojnu! Budeme to trpieť?

0

Lesk a bieda opozície - Je na tom ešte horšie ako si myslí


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Je čas prijať zákon o zahraničných agentoch

Ako nezávislý publicista, ktorý sa riadi princípom objektivity, si môžem dovoliť pomenovať pravdivo deje a slovnú produkciu politikov. Mnohokrát nám ich činy odhalia pozadie, ktoré za nimi stojí a „bábkovodičov“, ktorí ich využívajú na manipuláciu a zrádzanie záujmov Slovenska. Nemusíme ani dvakrát hádať prečo to robia. Ak dospejeme k záveru, že pre moc a peniaze nemýlime sa. S demokraciou to však nemá nič spoločné. Práve naopak. Ide o násilné, hrubé a vedomé porušovanie demokracie, suverenity a princípov právneho štátu, ktorých organizátor sedí na Západe. Predovšetkým v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Izraeli.
 
Nadpráca opozície proti Slovensku v čase, keď boli pri moci im vyniesla benefity, nevšímavosť k ich prehreškom, porušovaniu práva, dokonca beztrestnosť (zatiaľ) k podozrivým úmrtiam vysokých funkcionárov štátu a tiež covidových obetí.  Slovensko sa vzoprelo hrôzovládam Matoviča a Hegera. Voliči v parlamentných voľbách dali najavo, že si národ Slovensko ukradnúť nedá. Potvrdili to aj pri prezidentských voľbách, keď odmietli kandidáta vojny Korčoka. Že je to pravda potvrdzuje i besnenie opozície, ktorá na to poukázala ako na manipuláciu. Faktom je, že Pellegrini len pomenoval pravdivo skutočný stav vecí a stúpil na „krvavé otlaky“ opozičnej duše.  Korčok si za prehru môže sám. Zhromaždil okolo seba najväčší politický odpad v dejinách Slovenska, s ktorým sa predvádzal na televíznych obrazovkách. Keď to občania videli, neskutočne sa zmobilizovali pred druhým kolom. Nechceli, aby vyhral kandidát politických skrachovancov, ktorí rozkradli štát a predali strategické podniky do zahraničia.

Sorosjugend a západní magnáti zbytočne naliali peniaze do opozičných aktivít s cieľom podvodného uchopenia moci. Trvalé nebezpečenstvo však pretrváva, lebo títo organizátori farebných prevratov nalejú ešte viac peňazí do opozície a vystupňujú svoje snahy o prevrat. Konfrontačná politika opozície a snahy o prevrat začala ihneď po parlamentných voľbách. Miesto zmysluplných návrhov na lepšiu produkciu prejednávanej matérie v parlamente v prospech občanov Slovenska sa opozícia uchýlila k napádaniu koalície s cieľom ich politickej likvidácie. Ide o politickú vojnu. Opozícia sa neštítila ani takých hnusných činov, ako je ohováranie v zahraničí vrátane návrhov v EÚ na pozastavenie financovania z eurofondov. Na to, aby opäť dostali Slovensko do západného otroctva využívajú široké spektrum západných politikov.
 
Na tému mimovládok sa už popísalo množstvo papiera. Preto len stručne zhrniem. Všetka česť patrí tým mimovládkam, ktoré plnia svoje zámery tam, kde je to pre spoločnosť potrebné. Napríklad v oblasti zdravotníctva, pomoci pri obstarávaní učebných pomôcok pre deti z chudobných rodín, v oblasti ekológie, projektoch životného prostredia a pod. Existujú však aj mimovládky, ktoré hrubo zasahujú do politického diania v štáte, sú platené Západom, nahrádzajú špionážne služby Západu, pokúšajú sa o  likvidáciu demokraticky zvolenej vlády. Jednoducho otvorene vyvíjajú protislovenskú činnosť.
 

Z uvedených dôvodov je najvyšší čas na Slovensku prijať zákon o zahraničných agentoch. Tento zákon nie je žiadna novinka a majú ho aj také štáty ako je Rusko alebo USA (FARA). Dobre vedia prečo. Tolerovať neprítomnosť tohto zákona v slovenských podmienkach je neprípustné a nie je znakom demokracie, ale postupne prichádzajúcej anarchie. Ak tieto mimovládky ohrozujú štátnosť a suverenitu Slovenska, je nutné im túto možnosť vziať. A samozrejme ich skutky riadne vyšetriť políciou. Ak chcú robiť politiku, nech si založia politické strany. Mimovládky to však neurobia. Dôvodom je, že by stratili obrovské peniaze, ktorými ich Západ kŕmi. Museli by priznať transparentné účty. Na pôvod peňazí by sa ľahko prišlo. V USA platí zákon FARA, ktorý sa s mimovládkami vôbec nehrá. Akonáhle zistia, že tieto organizácie vyvíjajú činnosť proti oficiálnej politike USA, začína komisionálne vyšetrovanie a represie až po zákaz činnosti mimovládky, ktorá protištátnu činnosť vyvíja. Proces vôbec nie je dlhý. Tajné služby USA nasadia svoju agentúru na zbieranie dôkazov a keď majú dôkazný materiál pripravený, začína oficiálne vyšetrovanie a súdne procesy. Za preukázanú činnosť proti štátu podľa tohto zákona vinníkovi hrozí pokuta 10 000 USD a 5 rokov väzenia. Cudzinci budú vyhostení. Ak je táto činnosť kombinovaná napríklad s daňovými podvodmi alebo inou trestnou činnosťou tresty sú rapídne vyššie.
 
https://www.justice.gov/nsd-fara/recent-cases
 
Prvý pokus urobila SNS, ktorá predložila do parlamentu novelu zákona o neziskovkách. Ide o veľmi jemnú úpravu, v ktorej by mala byť ukotvená povinnosť  pre neziskovky deklarovať príjem vyšší ako 5 000 eur ročne. V takom prípade by bola označená ako „organizácia zo zahraničnou podporou“. Neziskovky spustili „mekot“ o nesúlade so zákonmi s EÚ a ďalšie nezmysly. Svojim správaním de facto potvrdili, že s takýmito neziskovkami niečo nie je v poriadku, čo sa týka financovania a vyvíjania činnosti proti štátu. Na tomto mieste vystríham pred mäkkosťou štátu voči neziskovkám, ktoré sa snažia rozvrátiť štát. Zákon musí byť dostatočne tvrdý, aby tieto  neziskovky alebo mimovládky si netrúfli vyvíjať protištátnu činnosť. Ako vzor paradoxne uvádzam spomenutý americký  zákon FARA.

Viac na:
 
https://zemavek.sk/vyzera-to-tak-ze-ps-a-simecka-organizuje-na-slovensku-statny-prevrat/
https://www.justice.gov/nsd-fara
https://www.justice.gov/nsd-fara/fara-index-and-act
 
Z mesta SNP Ivan Štubňa


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *