26. mája 2024

Protest PS 2.5 -„Dajte ruky preč od RTVS“-podporme ich v tom

0

Herec Richard Stanke po vražde Jána Kuciaka vystupoval na protestoch Za slušné Slovensko. Foto – TASR


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Nie, ani som sa nepomiatol, ani som kabát neobrátil, ani nič iné, čo by niekoho nabádalo na myšlienku, že s tým nadpisom som sa teda obrátil na tu „správnu“ stranu dejín, ba ani si robím len tak srandu.

Nie, nerobím si srandu a plne si za svojim nadpisom stojím a ako z obsahu tohto môjho článku vyplynie, je to pravda!

Mladý Šimečka zvestoval „Urbi et Orbi“ takúto „šokujúcu“ výzvu – „Poďme znovu do ulíc!“ – https://www.facebook.com/miso.simecka/posts/pfbid02kpStVaGeDKoi11PLAPueBdSkuejCHnHgF1TYMr9uS82iqVbjBuWuZLrNbAfUzfazl?locale=sk_SK

Nuž teda do toho! Ukážte sa, čo ste zač! Teda my už vieme, čo ste zač, ale ešte to zvýraznite!

Je dobré, že PS (z akých peňazí?) niečo málo ako mesiac pred voľbami do EP, sa ide takto „zviditeľňovať“.Už sa nemusia pretvarovať, že ich prezidentský kandidát Ivan Korčok bol „občianskym a apolitickým“ kandidátom. Áno, už nemusia. Šup Ivana z davu z pod tribúny, hore ta na tribúnu!

Už sa nemusia pretvarovať, ako sa svojho času pretvarovala Čaputová, že Ľudovít (Lajos) Ódor je odborník, nestranný odborník! Čaputová sa v prípade Ódora dopustila na občanoch – voličoch SR, podľa mňa celkom určite, minimálne politického podvodu, keď o Ódorovi tvrdila, že ho poverila zostavením jej „úradníckej vlády“, len a výhradne, ako odborníka a nie ako prívrženca, tej či onej politickej strany alebo hnutia! Vtedy sa Šimečka ml. k tejto Čaputovej „vláde odborníkov“ vyjadril takto – „Prezidentka sa k neľahkej, ale potrebnej úlohe postavila zodpovedne. Personálne obsadenie nie je ani vyslovene konzervatívne, ani progresívneako mnohí vopred konšpirovali,“ – https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/667150-caputova-zverejnila-definitivne-zlozenie-odorovho-kabinetu-zmenili-sa-dve-mena/

Dnes sa už Šimečka ani Ódor pretvarovať nemusia a nech s tých tribún jasne a nahlas Ódor povie, či bol alebo nebol už vtedy progresivec!

Už sa nemusia pretvarovať, že Veronika Cifrová Ostrihoňová bola „nestrannou a objektívnou“ moderátorkou „čisto“ dámskej relácie – „Silná zostava“, pre nich všetkých ešte aj dnes „pluralitnej a demokratickej“ RTVS. Už nemusia lebo aj keď vždy bola jednou z nich a na obrazovkách RTVS za naše peniaze, všetkých tých, čo zo svojich peňazí, zo svojej poctivej práce si platíme aj RTVS, bola hlasnou trúbou progresivizmu, neoliberalizmu…tak dnes je už jednou z nich, už aj na papieri a teda má plne právo, už ako straníčka na tribúnach za PS vystupovať!

A keďže pozvánka PS/Šimečku ml. na tieto protesty nesie názov – „Dajte ruky preč od RTVS“, tak Veronika by si na tribúnu mohla pozvať hostku Martu, Martu Jančkárovú. A nebolo by to po prvý raz! Lebo už raz ju ako hostku mala. Áno, v tej „nestrannej, objektívnej a apolitickej“ Silnej zostave – pozri TU – 03. marca 2023 – https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15242/388982#369 , kde kopali do Blahu lebo vraj on bol na vine, že sa Marte vyhrážal, akýsi starší pán…zatiaľ čo Blahovi sa „nikto nikdy“ z prostredia fanúšikov progresívcov nevyhrážal – „Zlú skúsenosť s opozičnými „slušnoľuďmi“ má aj Blaha, ktorý konštatuje: „Nemajú úctu k ničomu!“ – https://ereport.sk/zlu-skusenost-s-opozicnymi-slusnoludmi-ma-aj-blaha/

Avšak o tomto už Ostrihoňová v Silnej zostave nechcela diskutovať napr. aj tým, že by si tam pozvala tak ako Martu, tak aj Ľuboša, ktorý ju o to dokonca aj požiadal, aby jej relácia bola naozaj vyvážená – https://www.facebook.com/watch/?v=905799174032782&t=2

Rovnako by sa už nemali pretvarovať pri Čaputovej. Lebo aj keď dnes ešte je De jure „prezidentkou“, tak De facto už ňou nie je od zvolenia Petra Pellegriniho a teda ani Čaputová, by už dnes nemala byť na tribúnach PS niečo nezvyčajné! Je predsa jedna z nich a jasne k ním patrí!

Samozrejme, keďže sa jedná o protesty za udržanie dnešnej „demokracie a plurality“ v RTVS (Naozaj? A tomu má kto veriť?), tak by si na tribúnu mali pozvať aj iného Ľuboša, toho správneho Ľuboša. Áno, dnes ešte stále GR RTVS Ľuboša Machaja!

A potom tých správnych z kultúrnej oblasti – večne ožratého Stankeho, demenciou postihnutú Milku Vášáryovú, Nvotovú,  – https://tvnoviny.sk/domace/galeria/5036-fotogaleria-takto-desattisice-ludi-protestovali-po-celom-slovensku/5857a55c-dece-4fee-8f4a-b74535664702

No a potom všetkých tých „demokratov“ ako je Magda Vášáryová, ale aj Leško, Hríb…

Takže áno, nechajme ich a podporujme ich v týchto ich protestoch „za“ Slovensko, nech sa pred celou slovenskou verejnosťou doslova spoločensko-politicky znemožnia, aby sa stali pre absolútnu väčšinu slovenských občanov-voličov nevoliteľnými vo voľbách do EP!

P.S.:

A ako čerešničku na torte by si Šimečka a spol, mohli na tribúny postaviť všetkých tých čiernoodencov z RTVS, ktorí sa odeli do čierneho na protest, že teda oni nechcú, aby sa čokoľvek menilo v RTVS lebo teraz je tam všetko v poriadku.

Áno, tých z nich, ktorí pre RTVS externe vyrábajú všakovaké „braky“, externe zabezpečujú všakovaké technické podpory, ktoré by si RTVS mala zabezpečovať vlastnými zamestnancami a technickým vybavením, aby na tých tribúnach povedali všetkým Slovákom nahlas, akéže za toto všetko berú peniaze z rozpočtu RTVS, teda z peňazí nás všetkých!

Boja sa, že prídu o toto? Takže nie zmeny v RTVS ich vyrušujú, ale to, že prídu o peniaze?! O takto ľahko „zarobené“ nie malé peniaze?!

Takže na záver ešte raz a jasne, nechajme a podporujme tieto progresivistické protesty, nie svojou účasťou na nich, ale tým, že ich v tom budeme podporovať, že robia správne, nech sa vyfarbia, čo najviac, čo sú vlastne zač a o čo im vlastne ide.

Ale Slovenská republika, národ slovenský, slovenská suverenita a jej zvrchovanosť, to jednoznačne nie je!

Autor: ferro/JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *