NA SLOVENSKU ODŠTARTOVALO DRUHÉ KOLO INICIATÍVY „POCHODY ZA MIER“

0

SLOVENSKO: Michalovčania boli prví v pochodoch za MIER. Boli však prví aj v inom – v pondelok 6. marca 2023 dvoch hlavných vojnových štváčov, dočasne poverených ministrov zahraničných vecí a obrany – Rastislava Káčera a Jaroslava Naďa v Michalovciach diváci vypískali a vykričali: „Hanba! Hanba! Hanba!“. Protestná kampaň sa zavŕši veľkým Pochodom za mier v piatok 12. mája 2023 v Bratislave.

Na Slovensku sa začalo druhé kolo boja proti NATO a liberálnej vláde, ktorá posiela zbrane na Ukrajinu. Slováci odštartovali druhú sériu protestov „Pochod za mier“, ktorý opäť odštartoval z mesta Michalovce.

V piatok 3. marca 2023 sa v hlavnom meste Slovenskej republiky konal masový Pochod za mier, ktorého účastníci prešli s mierovým posolstvom od ukrajinskej ambasády k veľvyslanectvu Ruskej federácie. Následne sa občania presunuli pred Prezidentský palác na Hodžovom námestí v Bratislave a svoj pochod ukončili pred budovou ambasády USA na Hviezdoslavovom námestí výzvami na mier a diplomatické riešenie ukončenia vojenského konfliktu.

Michalovčania boli prví v pochodoch za MIER. Boli však prví aj v inom – v pondelok 6. marca 2023 dočasne poverených ministrov zahraničných vecí a obrany – Rastislava Káčera a Jaroslava Naďa v Michalovciach diváci vypískali a vykričali: „Hanba! Hanba! Hanba!“

Dvaja hlavní vojnoví štváči sa v Michalovciach stretli s tvrdou realitou. Ľudia im ukázali, aký je rozdiel medzi tým, keď sa politik pred svojimi pánmi z NATO a Bruselu hrá na vojaka a keď napokon čelí bežnému životu a skutočnej vôli ľudí.

Naď a Káčer si zrejme vôbec neuvedomujú, nechápu, že ich úlohou a pracovnou náplňou je slúžiť. Ale komu slúžiť? Ľuďom, ktorí dávajú mandát vo voľbách. Títo dvaja sú úplne mimo realitu a mimo legislatívneho rámca.

ĽUDIA ukázali zreteľne, že pohár ich trpezlivosti pretiekol. Už sa neobávajú prejaviť svoju vôľu a ukázať tým, ktorí IM majú slúžiť a realizovať ich vôľu, že sú absolútne mimo mandát, ktorý dostali strany, ktoré ich nominovali do funkcií.

Michalovčania sú si vedomí svojej identity. Vedia kto sú, kde sú a čo chcú. A tiež, čo nechcú.

MY, ĽUDIA nemienime uctievať poslancov, ministrov, členov vlády, prezidentku a štátnych úradníkov ako našich pánov!

MY VAS PLATÍME, ste povinní plniť našu vôľu! Nie ste oprávnení konať proti nám, proti našej vôli!

MY ĽUDIA meníme zaužívané pravidlá, ktoré nám podsúvali povinnosť počúvať vás, “zbožne” nazerať na vaše sľuby a následne trpieť, keď robíte opak toho, k čomu ste sa pred voľbami zaviazali.

Nereprezentujete našu vôľu, vytrvalo idete mimo mandátu od nás. Naplno vnímame, že VY ste povinní počúvať nás, nie MY vás.

Médiám neveríme. Vaše tváre na bilboardoch, vaše sebaprezentácie v tv a v rozhlase, vaše tlačovky, drahé reklamné agentúry pracujúce za naše peniaze vo vašom záujme nás nezaujímajú a ani nás nepresvedčia! Vaše slová nepotrebujeme! Potrebujeme činy v súlade s našim mandátom!

Začalo TO v Michalovciach, pokračuje to v Michalovciach.

S ignorovaním nás ĽUDÍ, našej vôle končíte!

MY, ĽUDIA POKRAČUJEME !

Protestná kampaň sa zavŕši veľkým Pochodom za mier v piatok 12. mája 2023 v Bratislave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *