21. júla 2024

HROZÍ NÁM VLÁDA AMATÉROV Z PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA, KTORÍ KONKURUJÚ NESCHOPNOSŤOU MATOVIČOVI AJ HEGEROVI

Zdielajte

HROZÍ NÁM VLÁDA AMATÉROV Z PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA, KTORÍ KONKURUJÚ NESCHOPNOSŤOU MATOVIČOVI AJ HEGEROVI

„Do politiky vnášajú absurdné témy“

„Amatéri zo strany Progresívne Slovensko, ktorí sa prezentujú ako odborníci, sú alternatívou pre nové vládnutie, ktoré by pod ich vedením dopadlo horšie, ako sme boli svedkami za posledné viac ako tri roky. Prejavili sa už vo viacerých konkrétnych prípadoch, kedy prišli s katastrofálnymi stanoviskami – odborník na dopravu nepoznal názov jednej z najznámejších ulíc Bratislavy, ekonomický expert by zase riešil problémy rozpočtu znižovaním nákladov v sociálnej oblasti, teda znižovaním dôchodkov. Do politiky zároveň vnášajú absurdné témy ako je možnosť mať 100 pohlaví,“ píše Kaliňák na sociálnej sieti.

Strana SMER – SSD ponúka občanom víziu pokoja v krajine a odbornosti. My ponúkame riešenia, keď pri vládnutí sme vždy konali skôr, ako problémy nabrali obrovské rozmery, či tu už išlo o vratky pre občanov za plyn alebo vyriešenie rastu cien energií.

Amatéri zo strany Progresívne Slovensko, ktorí sa prezentujú ako odborníci, sú alternatívou pre nové vládnutie, ktoré by pod ich vedením dopadlo horšie, ako sme boli svedkami za posledné viac ako tri roky. Prejavili sa už vo viacerých prípadoch, kedy prišli s katastrofálnymi stanoviskami – odborník na dopravu nepoznal názov jednej z najznámejších ulíc Bratislavy, ekonomický expert by zase riešil problémy rozpočtu znižovaním dôchodkov. Do politiky zároveň vnášajú absurdné témy ako je možnosť mať 100 pohlaví.

Občania však žiadajú riešenia svojich reálnych, nie vymyslených problémov a strana SMER – SSD ich ponúka.
Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *