Korupčník Matovič, nechápe, že Ľudia veľmi dobre rozumejú, ako môže odmena 500€ za účasť vo voľbách pomôcť! Ale len Matovičovi!

0

,,500€ ÁNO ČI NIE,“ zverejnil líder OĽANO Igor Matovič na svojej sociálnej sieti.

Podľa neho ,,mnohí ľudia nerozumejú, ako môže odmena za účasť vo voľbách pomôcť dobrej veci. V podstate veľmi jednoducho … mafia tri roky strašila, klamala a deptala ľudí s cieľom, aby vybičovala účasť jej naklonených voličov a odradili od účasti ostatných. Ak reálne ohodnotíme zadarmo poskytnutý reklamný priestor len v Haščákových médiách, dokopy mafia investovala za tri roky do tejto stratégie dobré desiatky miliónov eur … a výsledok sa dostavil – státisíce ľudí, čo v minulých voľbách pomohli Slovensku mafiu od moci odstaviť, voliť neplánujú ísť. K tomu bláznovstvo demokratických ,,spájačov”, kde všetci idú sami a hlasy prepadnú … a hroziaci kapitán Danko v parlamente ako bonus … koledujeme si o prúser na desiatky rokov, kde mafia bude vládnuť a čestní ľudia budú opäť jej otrokmi.“

Šanca na vládu bez mafie

,,Odmenou za účasť vyrovnáme účasť oboch táborov. Výrazne zvýšime účasť frustrovaných voličov a zachováme tak Slovensku šancu na vládu bez mafie. Áno je to riešenie v duchu ,,na hrubú dieru hrubá záplata”, ale nikto s ničím iným či lepším neprichádza. Ba práve naopak – PS, SASKA či KDH čestných sklamaných voličov odrádzajú od účasti vo voľbách tým, že im de facto hovoria, že nič strašné nehrozí, lebo oni sa predsa dajú dokopy s Pellegrinim, a tak vláda mafie už nehrozí. Naivné a zákerné klamstvo,“ doplnil na záver v statuse.

E-Report

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *