Miro Heredoš-PRE DÁVIDKA PÚCHOVSKÉHO

0

PRE DÁVIDKA PÚCHOVSKÉHO

Milý Dávid,

ešte sa pri tebe zastavíme krátko.

Nás občanov skutočne nezaujíma tvoja sexuálna orientácia, aj keď si nám ju verejne odprezentoval na Dúhovom pride. Je to tvoja osobná vec.

Čo nás však zaujíma je nasledovné. Ako príslušník PZ SR (poručík Púchovský) si administrátorom stránky Hoaxy a podvody PZ SR.

Ako náš zamestnanec (pretože my ťa platíme) si podpísal Etický kódex. Dobre sa pozri, čo tento kódex obsahuje a porovnaj si to s tým, ako vystupuješ na FB účte, ktorý spravuješ v mene PZ SR.

Pri svojom služobnom výkone urážaš, devalvuješ a verejne ponižuješ ľudí, ktorí majú (a mali) iný názor na spoločenské či politické dianie alebo vyjadrovali odpor voči nariadeniam vlády pri nezmyselných nariadeniach týkajúcich sa Covidu-19.

Robíš to v mene PZ SR, ktorú tak dehonestuješ a znižuješ mienku o nej.

Pri svojom služobnom výkone verejne šliapeš a vysmievaš sa ľuďom, ktorí majú iný pohľad na svet ako ty a vyjadrovali na sociálnych sieťach svoje názory, pohľady a presvedčenia.

Slová z kódexu – SLUŠNOSŤ, ZDVORILOSŤ, REŠPEKT či TAKTNOSŤ pri výkone služby ti nič nehovoria.

Hanebne sa skrývaš za názor mainstreamu, ako keby to mal byť „lakmusový papierik“ toho, čo je pravda a čo nie a devastačne, až degradujúco útočíš na občanov a odpovedáš im urážlivým tónom v komentároch!

Tvoj nadriadený by ti mal „otrieskať“ o hlavu tento Etický kódex z roku 2022, pretože ty ho sústavne a opakovane porušuješ a mal by žiadať, aby si sa ho naučil naspämať.

A ty – ty Dávid – ty sa nehanbíš postaviť sa na PRIDE a hovoriť velkolepo a sebavedomo o tom, ako žiadaš ľudí o toleranciu k inak orientovaným a defakto k tomu, že si teplý?

Nehanbíš sa postaviť a verejne žiadať spoločnosť, aby takých ako ty prijala a defakto k nim bola zdvorilá, slušná alebo taktná a rešpektovala ich?

Más ty chlapče kožu na tvári? Chlapče, máš ju?

P.S. Verím, že po jesenných voľbách 2023 sa budú taký ako ty pratat z polície takým krokom, aký ešte nevideli aj s etickým kódexom (a možno občianskymi žalobami) pod pazuchou.

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *