26. mája 2024

Čaputová – „Ja ako politik musím slúžiť všetkým a myslieť na všetkých“, toto si dovolila povedať ľudu slovenskému priamo do očí a ani sa pri tom nezačervenala!

0
Čaputová – „Ja ako politik musím slúžiť všetkým a myslieť na všetkých"

Čaputová – „Ja ako politik musím slúžiť všetkým a myslieť na všetkých"

Tak toto, si dovolila povedať Čaputová (pritom sa bila do hrude!) slovenským divákom, obyvateľom Slovenskej republiky, ľudu slovenskému, po viac, ako štyroch rokoch „výkonu“ svojho mandátu „Prezidenta“ SR, skrze obrazovky TA3 priamo do očí a ani sa pri tom nezačervenala!

Ba dokonca presne s touto pasážou svojho vystúpenia, u hlboko sa pred ňou klaniaceho moderátora TA3, meno ktorého sa nevyslovuje (Dírer!), sa pochválila na svojom FB profile – https://www.facebook.com/zcaputova/videos/848888469746380/

Moderátor bez mena, sa pri jej týchto, ale aj iných „úprimných“ slovách a vetách bažene usmieval a už, už som mal pocit, že samou blaženosťou s Čaputovej „prednesu“ o vše objímajúcej láske, tolerancií, milovaní všetkých Slovákov bez rozdielu…, upadne do blaženého bezvedomia…

Ale nie tomuto bezmennému moderátorovi, sa chcem venovať v tomto mojom článku venovať, i keď bolo by o čom…

Spať k Čaputovej a jej neprekonateľnému politickému farizejstvu, ktorým nás počastovala v ostatnú nedeľu na obrazovkách TA3…mimochodom, prečo jej dali slovo necelé tri týždne pred PV?!

Nemala by byť už Čaputová v takzvanom predvolebnom politickom moratóriu, ako vyslovene nestranná to osoba a vyjadriť sa k PV 2023, najskôr 01.10.2023, možno aj ihneď po polnoci?!

Veď Čaputová nekandiduje za žiadny politický subjekt v nadchádzajúcich PV 2023!

Ona predsa nemusí robiť predvolebnú kampaň!

Ona je predsa nestranná!

A tuto svoju „nestrannosť“ pokrytecko-farizejsky vyslovuje v predmetnej relácií, aj takto – „Ja si neviem predstaviť, ako prezidentka republiky, že si poviem, že moja služba sa teraz zredukuje na tých, ktorí mi dôverujú – to sa nemôže stať.“

Ako môže Čaputová niečo tak podlé, farizejské vypustiť z úst a pritom sa ani trochu nehanbiť?!

Ako môže povedať, že ona sa počas doterajšieho jej mandátu „prezidentky“ SR venovala aj voličom SMER-SSD, HNUTIE REPUBLIKA, SNS, K-ĽSNS a iných pro národných opozičných, aj nie parlamentných strán?!

Ako to môže povedať s kamennou tvárou?!

Veď ak by ich neignorovala, ak by si ich nezredukovala, ako sama hovorí, že si žiadnych voličov SR nezredukovala len na tú skupinu, čo ju volili, tak potom, by im to mala dať najavo!!!

A ako?

Nuž jednoducho!

Čaputová tým, žeby sa pravidelne stretávala aj so zástupcami resp. predsedami a vedením strán SMER-SSD, HNUTIE REPUBLIKA, SNS. K-ĽSNS…a konzultovala by s nimi všetky problémy, ktoré sa v našom štáte, v našej spoločnosti vyskytli/vyskytujú…, tak práve tým by dala najavo, že jej záleží, aj na voličoch týchto politických subjektov!

Lebo iste, nemôže sa Čaputová resp. Prezident SR stretnúť s každým jedným občanom-voličom všetkých politických subjektov zaregistrovaných na území SR!

To nie!

Ale môže a mala by sa Čaputová pravidelne, minimálne raz za tri mesiace, podľa potreby aj častejšie, stretávať so zástupcami, volenými zástupcami týchto voličov a takto im dať najavo, že zastupuje aj ich!

Že  zastupuje aj ich záujmy, ich názory…a potom by nemohla o nich povedať, že im nerozumie, že sú zmätení, že podliehajú dezinformáciám, že nestoja na tej správne strane dejín, ako ona a tak podobne!

Áno, ak by Čaputová za ostatné viac ako 4 roky svojho „prezidentského“ mandátu, takto komunikovala s občanmi, s tou časťou našej spoločnosti, ktorí volili vyššie spomínané pro národné, pro slovenské, pro štátne politické subjekty skrze ich volených zástupcov, tak potom by mohla hrdo o sebe povedať, že –  „Ja ako politik musím slúžiť všetkým a myslieť na všetkých.“

A potom by tomu každý uveril!

Inak je to z jej strany len bohapustá a úbohá, vysoko farizejská LOŽ!!!

Viac k tomu nemám čo dodať lebo všetko je tu jasné – Čaputová podľa mňa klame aj v tejto veci!!!

Čaputová je práve tá, čo našu spoločnosť rozdelila najviac!

Čaputová je práve tá, čo vniesla do spoločnosti nenávisť, nevraživosť, aká tu nebola od vzniku samostatnej SR, a o akej sa za čias ČSSR nedá ani len šepkať, nieto ešte hovoriť!

Čaputová je tá, čo spoločnosť delí a rozdeľuje práve tým, že absolútne ignoruje tých lídrov, tých politických subjektov, o ktorých aj ona dnes tvrdí, že ak by uspeli v nadchádzajúcich PV 2023, tak by sa Slovensko vydalo na „zlú stranu dejín“ a tak podobne!

P.S.

Nože, koľkokrát sa oficiálne, u seba v paláci alebo inde na oficiálnej politickej pôde, stretla, na politických konzultáciách s R. Ficom, s M. Uhríkom, s M. Kotlebom, s A. Dankom…od marca 2020???

S Ficom sa oficiálne stretla raz – https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/601946-caputova-sa-po-hegerovi-stretne-aj-s-ficom-kollarom-a-pellegrinim/

S M. Kotlebom sa nestretla ani raz, ba ani neoficiálne!

Akurát tak pred PV 2020 „apoliticky“ vystrihala slovensku verejnosť pred týmto – https://dennikn.sk/1736991/prezidentka-caputova-pozor-kotleba-naozaj-moze-vyhrat/

(Dnes robí vo vzťahu k opozičným stranám to isté!)

Informáciu o tom, žeby sa Čaputová stretla s europoslancom a Predsedom HR, M. Uhríkom, som nenašiel!

Takže sa s ním nestretla ani na chodníku!

S A. Dankom, sa po marci 2020 tiež nestretla!

Avšak POZOR!

Čaputová, ako „nestranná a politicka“ „prezidentka“ SR, sa rada stretáva s Michalom Šimečkom, predsedom PS – https://europske.noviny.sk/2023/01/07/michal-simecka-vraciam-sa-k-slovam-zuzany-caputovej-v-jej-novorocnom-prihovore-a-citim-hrdost-na-nasu-prezidentku/

Nuž, neostáva mi nič iné, ako len na záver súhlasiť s výrokom jedného muža, ktorého Čaputová raz menovala za „Predsedu vlády SR“ a potom na pozíciu „Ministra financií Vlády SR“, ktorý o nej jasne povedal toto – „Čaputová je falošná a zákerná žena“

https://hnonline.sk/slovensko/27511577-caputova-je-falosna-a-zakerna-zena-v-dalsich-volbach-by-som-ju-nepodporil-hovori-matovic (prezradí nám tento pán, čo ho viedlo k takémuto konštatovaniu! Prosím detaily! A možno nám to všetkým povie pred OČTK po PV 2023, keď budú mať ruky rozviazané a zviazané zákonom, keď dôjde na trestné stíhania aj Čaputovej, ktoré dnes, pre jej „prezidentskú“ imunitu, sú dočasne zmrazené!)

ferro/blog Pravda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *