Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska. Radšej by som volil svojho psa, než Olajno. Lebo Olajno je pre mňa synonymom pre klamstvo, podvod a hanbu.

0
Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska

Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska

Ahojte, milí čitatelia. Dnes som sa rozhodol napísať vám o tom, ako sa Olajno a jeho partia zosmiešňujú pred celým národom. Je to neuveriteľné, že títo ľudia ešte stále veria, že majú šancu vyhrať voľby. Pravda je taká, že už ich nikto neberie vážne. Ich jedinou zbraňou je klamať a strašiť ľudí, že ak nebudú voliť ich, tak sa vrátime do minulosti. Alebo ešte horšie, do budúcnosti, kde nás budú ovládať mimozemšťania. Áno, to je ich najnovší výmysel. Matelko tvrdí, že má dôkazy o tom, že na Slovensku sa usadili mimozemské bytosti, ktoré chcú prevziať moc. A že on je jediný, kto im môže zabrániť. Preto chodí po uliciach a kričí do megafónu, aby ľudia prišli na jeho mítingy a podporili ho. To je dosť smiešne, nie? A zároveň aj smutné, že takýto človek sa pokladá za politika. Ja by som sa na jeho mieste hanbil a radšej odišiel do ústrania. Alebo aspoň prestal robiť taký hluk. Lebo to už nie je ani agitácia, to je už rušenie verejného poriadku. A to by si mali uvedomiť aj jeho prívrženci, ktorí mu slepo veria a nasledujú ho. Lebo oni si tým robia len medvediu službu. Nielenže si znepriatelia ostatných občanov, ale aj sa vystavia posmechu a pohŕdaniu. A to za to nestojí.

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. Z podporovateľov a sympatizantov sa stali provokatéri a agresívni spoluobčania. Vlastný raptor ich zožerie. Chodiť večer po sídliskách a vybľakovať tam cez amplión….to nie je normálne a veľmi pochybujem, že to je aj povolené v takej intenzite.


Chudák, „herec“ Pročko, ktorý doslova v domácom prostredí skončí s vajcom na hlave a na druhý deň pán telocvikár stojí s golierom na tlačovke, ako keby utrpel dekapitáciu a hlavu mu len prišili. Aj futbalisti by mu závideli a to sú iní herci. Ono Matelko má tiež fajnový herecký prejav, ako keby ho z kože drali. Len neviem, či tie útoky neboli tak trošku zinscenované. Proste jedna katastrofálna kampaň bez riešení a s kopou nesplniteľných sľubov. Olajno sa stalo osadovou stranou. Triezvo uvažujúci človek nemôže toto jednoducho voliť. Matelko padol na úplne dno a denne ho prehlbuje.

Napríklad včera večer som išiel domov po sídlisku a počul som hlasný amplión. Myslel som si, že ide o nejakú reklamu alebo oznamenie. Ale nie. Bol to Matelko, ktorý sa rozprával o tom, ako je on jediný, kto nás môže zachrániť pred zlou vládou a korupciou. A že ak mu nedáme hlas, tak nás čaká peklo na zemi.

To bolo také smiešne, že som sa musel zastaviť a počúvať. A okolo neho stáli jeho verní prívrženci, ktorí tlieskali a písali na každé jeho slovo. Bolo ich asi desať. Zvyšok ľudí na sídlisku ich ignoroval alebo nadávalo.

Matelko hovoril o tom, ako je on jediným skutočným opozičným lídrom, ktorý dokázal zložiť ústavnú vládu a vyvolať predčasné voľby. A že teraz musíme ísť všetci voliť Olajna, lebo inak nám hrozí návrat starého režimu a strata slobody.

Takže ak ste ešte nerozhodnutí, komu dať svoj hlas v nadchádzajúcich voľbách, tak si dobre rozmyslite. Ja osobne by som radšej volil za seba samého alebo za svojho psa, než za Olajno. Lebo Olajno je pre mňa synonymom pre klamstvo, podvod a hanbu.

gabo126/Rudy JNS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *