13. júna 2024

Včerajšia tlačová konferencia PZ SR prerazila aj to posledné dno pod Titanikom

Zdielajte

Včerajšia tlačová konferencia PZ SR prerazila aj to posledné dno pod Titanikom. Nielenže je to ďalší útok proti silovým zložkám a vybavovanie si starých účtov pána Štefana Komplex Hamrana, ale predovšetkým je to brutálny zásah do volebnej kampane týždeň pred voľbami. Táto kauza, ktorá pochádza z roku 2013, mohla byť kladne stíhaná tak pred rokom, ako aj po voľbách. Jej koniec je však jasný už aj dnes. Obliať bahnom všetkých, ktorých sa dá, a potom len so spoteným čelom pred súdom pozerať, ako sa rúcajú všetky základy obžaloby. To je príznakom všetkých doterajších politických káuz. Už dávnejšie sa z mnohomiliónového stroja na korupciu v prípade Dobytkár stala jedna veľká nula, keďže údajné úplatky sa našli v cudzine na učte kajúcnika, ale minulý týždeň sa v ďalšej veľkej kauze Mýtnik musel porúcať znalec obžaloby s tým, že jemu OČTK zamlčali takmer všetky podklady. Aj v tomto prípade ide iba o súčet faktúr vydávaný za nejakú škodu, bez absolútneho popisu deja, len číslo, aby Hamran mohol na tlačovke vykrikovať veľké čísla, aby aj on ukázal, že vie napočítať až do milióna. Musí to byť veľký strach z ÚŠP a PPZ, keď takto zúfalo pred voľbami sa snažia zvrátiť výsledok volieb takýmto podlým spôsobom.
 
Ale ste na veľkom omyle, vážení páni, ľudia majú dobrú pamäť a príkoria, ktoré im Matovič, Naď a podobní spôsobovali viac ako tri roky, nikdy nezabudnú a vo voľbách Vám za tieto nebetyčné klamstvá dajú vysvedčenie.


 
Dnešná policajná akcia, ktorá je jasným zasahovaním do predvolebného súboja, mala aj mediálne prekryť škandalózne vyjadrenia generálneho prokurátora Maroša Žilinku o tom, ako sa na pokyn Lipšica prezidentka Čaputová snažila zasahovať do trestného stíhania bývalého policajného prezidenta Kovaříka, ktorý zmaril policajný zásah inšpekcie proti kajúcnikom.
Počujete dobre, hovorím o tej prezidentka Čaputovej, ktorá už 3 roky obhajuje najväčších manipulátorov trestných konaní Čurillovcov a ich nezákonné praktiky, ktoré majú poslúžiť aj v politickej súťaži najmä proti opozícii.

Mimi Šrámová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *