26. mája 2024

Ľuboš Blaha: PODÁVAME OBŽALOBU NA PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ!

0

To že Čaputová je blondína vieme, ale je tiež súčasťou Lipšicovej skupinky?


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Už stačilo – podanie obžaloby bude prvá vec, ktorú po voľbách spravíme v novom parlamente.

 1. Čaputová spáchala trestný čin – zneužila svoju funkciu na to, aby zbavila obvinenia policajného exprezidenta Kovaříka.
 2. Je to jasný dôkaz toho, že Čaputová je súčasťou zločineckej chobotnice, v ktorej figurujú také mená ako Lipšic, Hamran, Spišiak a ďalší predstavitelia Progresívneho Slovenska.
 3. Kovařík zmaril policajný zásah na troch mafiánov, ktorých Lipšic a jeho úrad zneužíval na fingované výpovede proti opozícii. Mafiáni utiekli.
 4. Za toto bol Kovařík obvinený. Oprávnene. A podľa zákona. Generálna prokuratúra si len robila svoju robotu.
 1. Čaputová si pár dní po tomto obvinení predvolala generálneho prokurátora Maroša Žilinku, aby na hulváta lobovala za Kovaříka. Na pokyn Lipšica.
 2. Toto je v priamom rozpore s ústavou a zákonmi. Žiadala, aby bol Kovařík zbavený obvinenia. Ergo – chránila mafiu.
 3. Tá istá kriminálnička stojí aj za druhou veľkou kauzou z posledných dní. Jej vláda poslala vratku oligarchom z Esetu, ktorí financovali jej kampaň, ako aj založenie Progresívneho Slovenska.
 4. Eseťáckej firme Gerulata, ktorá má špicľovať ľudí na sociálnych sieťach, ide poslať takmer pol milióna eur z peňazí daňových poplatníkov – takto sa Čaputová odvďačuje svojim sponzorom.
 5. Čo ešte, preboha, musí Čaputová urobiť, aby bola obžalovaná? Takéto trestné činy a podvody si nedovolil ešte nikdy nikto – ale hlava štátu si tu veselo zneužíva zákony a médiá mlčia.
 6. Máme toho dosť. Čaputová je ticho, médiá sú ticho, všetci tieto jej zločiny ututlávajú. Ako je možné, že nekoná Naka? Ako je možné, že nekoná Hamran? Či Lipšic?
 7. Pretože sú súčasťou tej istej mafie. Hamrana na post policajného prezidenta presadil Spišiak z Progresívneho Slovenska. Lipšic chodí Čaputovej dávať noty, obhajca čurillovcov Kubina jej robil poradcu.
 1. Progresívna mafia. Na čele s Čaputovou. Je čas túto mafiu poraziť.
 2. Ryba smrdí od hlavy. Ale keďže Čaputová má ako posledná papaláška imunitu, obžaloba cez parlament je jediná cesta.
 3. Dnes na tlačovke to Robert Fico povedal za nás všetkých. Mrzí ma, že som kvôli chrípke nemohol byť na mieste – odkázal by som Sorosbabe svoje.
 4. Je dôležité, že spolu vysielame signál celému Slovensku – ideme poraziť progresívnu mafiu. A nikto nemá garantovanú beztrestnosť, ani prezidentka Čaputová.

Spáchala zločin. A ako nás učil už Fiodor Dostojevskij, po zločine nasleduje trest. Tik-tak, pani prezidentka, tik-tak.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *