21. júla 2024

Mať Sulíka vo vláde môže chcieť len samovrah. A, progresívci, naozaj sa teším, že nebudete vo vláde – lebo s týmto myslením a konaním by ste boli pre Slovensko nočnou morou a hororom

Mať Sulíka vo vláde môže chcieť len samovrah.

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Autor textu: elenaistvanova/blog Pravda

Nuž, konečne padlo jasné a definitívne stanovisko. A strana Hlas nesklamala väčšinu svojich voličov – rešpektovala slovenskú realitu a neuviazala nám na krk vládu progresívncov. Myslím, že cestu ku kreslu prezidenta by týmto krokom mal Pellegrini jasne otvorenú v očiach národa. A to ešte ak by sa niektorí zo Slovenska vysťahovali vďaka tomuto jeho kroku, viseli by jeho prezidentské obrazy všade v hrubých zlatých rámoch.

Väčšine národa odľahlo. Progresívci sú sklamaní – to by sa tu bačovalo. Takto sa azda na dlhý čas odkladajú svadby s lustrom a aj pobyt v nemocnici na ženskej izbe pre chlapov cítiacich sa ako ženy, veď ostatní sú povinní rešpektovať jeho práva. Verím, že sa zasa jasne začne namiesto o slobode výberu pohlavia hovoriť o poruche pohlavnej identity, ako to označujú odborníci.

Národ si vybral a vy, drahí progresívci, ste zjavne neboli jeho voľbou. Úprimne – pri voľbe z týchto dvoch možností je pre mňa reálne existujúca vláda tou lepšou alternatívou. Verme že ako opozícia nás nebudete rušiť v normálnom živote. Lebo posledné, čo tu teraz potrebujeme, je, aby ste tu pobiehali po uliciach a rušili vládu v nastoľovaní poriadku po tom, čo tu nastvárali vaši kumpáni.

Nič v zlom, ale vy progresívci ste narobili chýb ako maku – a to ste ešte žiadnu moc v rukách nemali. Rozumný politik by chápal, že nemá v rukách tie správne karty a nešaškoval by so snahou vôbec vládu v takom zložení zostaviť. Určite nerozumiete že prečo. Nuž, naozaj veľa ľudí vám nezabudne tú petíciu za povinné vakcinovanie – ak sa dovolávate slobody v rozhodovaní pre seba a svoj fans, mali by ste ju rešpektovať aj u iných. Toto bol veľmi varovný signál, že jedno hovoríte a druhé konáte, sebe všetky výhody a práva, a ostatní sú pre vás iba dezoláti s nesprávnymi názormi a bez práv.

Mimochodom, mať Sulíka vo vláde môže chcieť len samovrah – na jeho mieste by som pri prezentovaných hospodárskych výsledkoch Slovenska ako bývalý minister hopodárstva pod zem zaliezla a nie sa pchala nazad do vlády. A ozaj, ako dopadla storka s tými v Bruseli ním a jeho kumpánmi prežúrovanými peniazmi – vrátili ich už žúrovači do našej kasy? Mohli by sme vyhlásiť tipovaciu súťaž, že ako dlho by trvalo, kým by vám Sulík povalil vládu – a to je ešte otázny, či by sa nerozpadla skôr pre názorové rozpory s KDH. Lebo ich program by mal byť natoľko odlišný, že spájať sa s vami tam mohli napadnúť len Majerskému, a je otázne, koľko členov v strane by ho podporilo v takej zostave.

Už len to samo osebe, že namiesto hľadania toho najlepšieho pre Slovensko ste hľadali len spôsob ako poraziť Fica svedčí o vašom spôsobe myslenia. Aj o tom, kde blaho národa máte.

No, Fico, ach hej, Fico a jeho vláda – mńa osobne by potešilo, keby bol vo vláde Maďarič, lebo si myslím, že je to slušný človek. A vonkoncom by ma nepotešil Drucker na akomkoľvek vládnom poste, lebo ako krízový manažér síce dostal poštu zo straty, ale s jeho menom sa nejaké pozemkové kauzy spájali, a tiež žeby bol citlivý voči ľuďom si nemyslím. Tak uvidíme.

A zasmiala som sa ráno, lebo po hoooodne dlhej dobe som si nejaké články v denníku N prečítala. Článok s nápisom Ficov radostný deň. Bude mať vládu porozumenia, a ešte aj Kiska je vinný (nečakajte, že tú kravinu tu idem linkovať) dostatočne ilustruje progresívne myslenie – nie národ bude mať vládu, ale Fico. Nie Kiskovo nečestné správanie vo veci daňovým podvodov ho doviedlo na súd, ale iste to, že súdy chceli urobiť radosť Ficovi. Alebo nebodaj naviedol Kisku, aby daňové podvody páchal? Predstavte si, normálny človek sa neteší z darebáčin a odsúdenia kohokoľvek – i mne je z Kiskovej kauzy smutno. bývalý prezident – daňový podvodník, s pozemkami pod Tatrami tiež sa prevalila kopa špiny. Neviem, prezident by mal byť úctyhodná osoba, zapísaná do dejín národa trvale.

Ach, progresívci, naozaj sa teším, že nebudete vo vláde – lebo s týmto myslením a konaním by ste boli pre Slovensko nočnou morou a hororom.Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *