Naďove zvratky v Denníku N-RUSI ZÁSADNE OVPLYVŇOVALI VOĽBY NA SLOVENSKU. A USPELI…

0

Zvratky grófa Naďa na Facebooku


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


A máme tu zase tony odpadu, ktorý je produktom Naďovho hrubého čreva. Tento analfabet, ktorý sa rád vydáva za odborníka na všetko možné, nám opäť servíruje svoje nezmyselné názory a polopravdy. Jeho najnovší článok je plný, predsudkov a lží. Nie je to nič nové, Naď už dlho píše takéto bludy. Jeho cieľom je zrejme vyvolať kontroverziu a získať pozornosť. No ja sa pýtam: na čo? Na čo je dobré šíriť dezinformácie a klamať ľudí? Na čo je dobré urážať a znevažovať iných? Na čo je dobré byť takým arogantným a sebeckým? Naď by si mal uvedomiť, že jeho slová majú následky. Že jeho slová môžu ublížiť a poškodiť. Že jeho slová nie sú len slová, ale zbrane. A že jeho slová nie sú hodné rešpektu ani pozornosti. Preto vyzývam všetkých, ktorí čítajú tento blog, aby ignorovali Nagyho slovný odpad. Aby sa nenechali ovplyvniť jeho lžami a manipuláciami. Aby sa nenechali zastrašiť jeho urážkami a hrozbami. Aby sa nenechali zneužiť jeho agendou a záujmami. Aby si našli lepšie zdroje informácií a inšpirácie. Aby si našli lepšie spôsoby komunikácie a diskusie. Aby si našli lepšie hodnoty a ciele.

JNS/Rudy


Naďove zvratky

Miro Wlachovský jemne naznačil to, na čo som ja upozorňoval od jari. Rusi zásadným spôsobom ovplyvňovali predvolebnú kampaň na Slovensku. To, že pár dní pred voľbami SIS prichytila pri konkrétnej aktivite ruského spravodajského dôstojníka s diplomatickým krytím je iba kvapka v mori. A ani tomu sa médiá nevenovali tak, ako by si táto udalosť zaslúžila. Rovnako však aj vláda v tom čase neadekvátne a absolútne nepostačujúco informovala o dôvodoch.

Financovanie proruských či tzv. alternatívnych médií, rôznych formálnych či neformálnych občianskych združení, dokonca čierne financovanie aktivít rôznych miest a najmä obcí po celom Slovensku, poskytovanie Rusmi vytvorených či platených trollích fariem na šírenie klamstiev, ktoré si želá Kremeľ či na podporu slovenských prokremeľských strán a naopak na kritiku tých prozápadných vrátane jasných klamstiev a nepravdivých obvinení pred voľbami. No a samozrejme výrazné zapojenie ruských tajných služieb do predvolebnej kampane na Slovensku, a to aj priamo na našom území. To je len výber z toho, čo tu Rusi robili.

Verejne som naznačil už myslím v máji, čo sa deje. Aj to, že nás na to upozorňujú aj zo zahraničia. Novinári namiesto potrebnej a inokedy aktívnej investigatívy paradoxne útočili na mňa, že “šírim informácie, ktoré nikto nepotvrdí” a zároveň viacerí predstavitelia politických strán, ktoré o sebe tvrdia, že sú “prozapadné” nemali problém v médiách tvrdiť, že “oni vedia aká je pravda” a že si len “vymýšľam témy v kampani”. Ozaj, tak mi napadlo, investigatíva už pracuje na tom, ako to bolo s tým (ne)stretnutím sa Sulíka s vysokým predstaviteľom GRU na Slovensku? Či aj to bolo ďalšie “klamstvo”? Aha, to bola iba recepcia… Isteže.

Jednoducho pokiaľ sa na Slovensku nespojí občianska spoločnosť, slobodné reálne médiá a tie reálne demokratické prozápadné strany s cieľom nedopustiť zasahovanie Ruska do našej vnútornej politiky, tak tu budeme mať vlády, ktoré v realite riadi Moskva a ktoré presadzujú záujmy Moskvy. Nie Slovenska. Ruska.

Takže, Miro, pán minister, vďaka, že si aspoň ty potvrdil, čo sa tu dialo. Aj keď podľa mňa ste mali verejne informovať úplne jasne, čo tento agent robil a to hneď vtedy, keď ste ho prichytili. Nielen trošku teraz, po voľbách. Navyše, keď všetci zainteresovaní vieme, že toto bola iba špička ľadovca.

Presadzovať záujmy SR znamená aj to, že niekedy treba odvahu povedať verejne to, čo je potrebné. Mnohí z Vás priatelia v politike či v médiách ste mi písali, že viete že mám pravdu, ale “pred voľbami je to také háklivé”. Nuž dobre, tak teraz po voľbách je to už určite lepšie. Moskva získala čo chcela. Rusi zásadne ovplyvňovali voľby na Slovensku. A uspeli…

Zdroj foto: Denník N


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *